Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Na krawędzi

Meredith Wild

Na krawędzi

6.2

(152 ocen) wspólnie z

34,90

 

Olivia Bridge zawsze była grzeczną dziewczynką. Miała dobre stopnie, miłych przyjaciół i świetną pracę, którą załatwili jej bogaci rodzice. Zdecydowana żyć po swojemu porzuca swój dotychczasowy świat i angażuje się w pomoc swoim braciom, którzy otwierają w Nowym Jorku sieć fitness klubów. Kiedy już jej się wydawało, że odnalazła swoje miejsce, uświadamia sobie, że jest rozdarta między dwoma mężczyznami, którzy stawiają poważne wyzwanie jej dobroci.
Will Donovan ma fundusze, dzięki którym marzenie braci Bridge’ów może się spełnić. Uważa, że warto zaryzykować i zaciągnąć do łóżka ich zasadniczą siostrę. Liv jest najinteligentniejszą i najbardziej pruderyjną dziewczyną, jaką kiedykolwiek znał. Już nie może się doczekać, kiedy złamie jej opór.
Ian Savo nie stosuje się do niczyich zasad. Zdarza mu się sypiać z dziewczynami swojego przyjaciela, kiedy więc Will przedstawia mu Liv, Ian ma ochotę i na nią. Nigdy jednak nie przyszło mu do głowy, że mógłby się zakochać...
„Trzecia część serii Wild to doskonała lektura, która z pewnością zainteresuje nowych czytelników i zaspokoi ciekawość stałych fanów. Można tu znaleźć wszystko: romantyczne uczucia, wartką akcję i sceny przepełnione seksem. Wild nie boi się pisać o fantazji seksualnej wielu kobiet, jaką jest posiadanie dwóch kochanków. Czytelniczki mogą spełnić tę fantazję, śledząc losy głównej bohaterki. To nie tylko kolejna część sagi o rodzeństwie Bridge’ów, ale również świetna samodzielna powieść”.
RT Book Reviews

Burda Publishing Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3234-2

Liczba stron: 300

Format: 14.6x20.4

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...