Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Na wsi. Owieczka Mela szuka mamy

Natalia Kawałko-Dzikowska

Na wsi. Owieczka Mela szuka mamy

7.0

(1 ocena) wspólnie z

23,62

 

Poszukujesz dla swojego maluszka książeczki, która angażuje wiele zmysłów? Sięgnij po pozycję zatytułowaną "Na wsi. Owieczka Mela szuka mamy" autorstwa Natalii Kawałko-Dzikowskiej. Z pewnością spodoba się dziecku.

Lektura pt. "Na wsi. Owieczka Mela szuka mamy" nie jest standardową książeczką, ponieważ angażuje kilka zmysłów. Dziecko wraz z przyjazną owieczką o imieniu Mela szuka owczej mamy. Podróżując w towarzystwie Meli, poznaje rozmaite zwierzęta, które zamieszkują gospodarstwo. Należą do nich m.in. kotek, świnka, kogut czy krowa. Przyciskając odpowiednie elementy, pociecha ma okazję dowiedzieć się, jakie dźwięki wydają przyjaciele Meli. Oglądając kolorowe ilustracje, rozwija zmysł wzroku. Książeczka została wzbogacona o elementy sensoryczne, które angażują też zmysł dotyku. Pociecha może pogłaskać ulubione zwierzaki - z pewnością będzie zachwycona taką propozycją.

Czytanie książek wzbogaca zasób słownictwa maluszka oraz rozwija jego wyobraźnię, stanowi też trening skupienia uwagi. Plusem książeczki jest wydanie jej w twardej oprawie. Dzięki temu nie trzeba się obawiać o rychłe zniszczenie. Pozycja może posłużyć niejednemu małemu odkrywcy.

O autorce

Natalia Kawałko-Dzikowska proponuje również inną pozycję z tej serii pt. "W lesie. Niedźwiadek Olek jest Głodny". Twórczość autorki nie ogranicza się jednak do leśnego cyklu, napisała także takie książeczki, jak:

- "Pogłaszcz zwierzęta świata",
- "Pobaw się ze mną mój pieseczku",
- "Wieś. Pierwsze dźwięki",
- "Pogłaszcz domowe zwierzątko".

AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-818-1212-2

Liczba stron: 10

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...