Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Najlepsze Olejki Eteryczne Moja Aromaterapia

Brud Władysław S., Iwona Konopacka-Brud

Najlepsze Olejki Eteryczne Moja Aromaterapia

6.5

(4 oceny) wspólnie z

31,46

 

Zdecydowanie najważniejsza książka o aromaterapii jaka ukazała się w XXI wieku w języku polskim napisana przez duet autorski najwybitniejszych polskich aromaterapeutów czyli dr. Władysława S. Brud oraz dr Iwony Konopackiej-Brud.  Ich poprzedni bestseller napisany ponad 20 lat temu pod tytułem "Pachnąca Apteka" sprzedał się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy  i od kilku lat jest niedostępny już na rynku.
Książka ta to wyjątkowa skarbnica wiedzy o działaniu olejków eterycznych na człowieka. Pozwoli Ci drogi Czytelniku zacząć przygodę z aromaterapią, która wspiera zdrowie, urodę oraz pozwala radzić sobie ze stresem, niepokojem i emocjami. Dzięki zapachom, które pojawią się w Twoim życiu, odkryjesz jak bardzo wpływają one na samopoczucie i pozytywnie zmieniają nasze otoczenie. Dowiesz się jak wybierać prawdziwe, czyste olejki eteryczne i jak bezpiecznie z nich korzystać. Najlepsi polscy aromaterapeuci, zdradzą Ci sekrety swoich mieszanek i kompozycji olejków na wiele codziennych dolegliwości. Dzięki ich wiedzy stworzysz swoją domową pachnącą apteczkę, która będzie towarzyszyć ci przy drobnych infekcjach, katarze, niepokoju czy bezsenności. Otuleni zapachem jaki podarowała nam natura, jesteśmy bardziej uśmiechnięci i mamy więcej energii do życia, którą czerpiemy z rośli. Pomyśl, że może być początek wielkich zmian w Twoim życiu Niech zapach będzie z Tobą.
UWAGA - WEWNĄTRZ KSIĄŻKI UNIKALNA WKŁADKA POZWALAJĄCA DOSTOSOWAĆ OLEJEK ETERYCZNY DO DOLEGLIWOŚCI I OPISUJĄCY JEGO SPOSOBY UŻYCIA !!!

Instytut Aromaterapii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-960-8030-1

Liczba stron: 149

Format: 16.5x24.0cm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...