Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Następna dziewczyna

Sam Carrington

Następna dziewczyna

6.1

(241 ocen) wspólnie z

39,80

 

Nominacja do CWA Dagger 2016 (odpowiednik filmowego
Oscara dla kryminału) dla najlepszego debiutu roku!

Największe brytyjskie wydawnictwo wydaje książkę w formie papierowej jako wiodący tytuł grudnia.

Sobotnia noc. Policja przyprowadza do domu siedemnastoletnią dziewczynę. Sophie powtarza coś niezrozumiałego...
Rano okazuje się, że jej przyjaciółka nie wróciła do domu. A potem policja znajduje ciało dziewczyny…
Sophie nic nie pamięta. Policjantka prowadząca śledztwo podejrzewa, że była świadkiem morderstwa.
Sophie rozpaczliwie usiłuje przypomnieć sobie, co się stało. Dręczą ją przebłyski przerażających scen. Ktoś przysyła jej niepokojące maile.
Kto ją śledzi.
Karen czuje, że córka nie mówi wszystkiego. Że jest w niebezpieczeństwie.
Ale sama aż zbyt dobrze wie, co to znaczy się bać… Za wszelką cenę musi zmierzyć się z własnym strachem, by powstrzymać mordercę dziewczyny, kimkolwiek by był. Bo wie, że jego celem jest teraz Sophie.

„Thriller psychologiczny z najwyższej półki. Niepokojący i niejednoznaczny jak Dziewczyna z pociągu. Finał pozostawi cię w szoku długo po zakończeniu”. „The Bookseller”

SAM CARRINGTON przez piętnaście lat pracowała w służbie zdrowia. Potem jako psycholog prowadziła program terapeutyczny w więzieniu. Te doświadczenia posłużyły jej za inspirację w twórczości literackiej.
Zadebiutowała w 2016 thrillerem psychologicznym Następna dziewczyna, wydanym jako e-book. Książka od razu trafi ła na listy bestsellerów: na 1. miejsce czytników Kobo, 3. miejsce i-booków „Publishers Weekly” i do Top

Amber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-6133-1

Liczba stron: 352

Format: 13.0x20.5cm

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...