Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nastolatki na zakręcie. Jak wspierać zdrowie w głowie młodych ludzi? Poradnik dla rodziców, pedagogów i opiekunów (okładka dziewczęca)

Nastolatki na zakręcie. Jak wspierać zdrowie w głowie młodych ludzi? Poradnik dla rodziców, pedagogów i opiekunów (okładka dziewczęca)

52,39

 

"Nastolatki na zakręcie" - pierwsze w Polsce kompendium dopasowane do współczesnych problemów nastolatków i ich rodziców/opiekunów.  

W obliczu alarmujących raportów dotyczących zdrowia psychicznego naszej młodzieży, przedstawiamy Ci poradnik “Nastolatki na zakręcie”. Jest to jeden z kluczowych projektów w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej #zdrowiewglowie. Nasza misja w tej akcji jest prosta, lecz ambitna: dotrzeć do tych, którzy mają realny wpływ na życie młodych ludzi i dostarczyć im kompetencji, by skutecznie wspierać ich zdrowie psychiczne. Z poradnikiem w ręku nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale przede wszystkim zdobędziesz konkretne narzędzia, które pomogą Ci zbudować trwałe i oparte na zaufaniu relacje z Twoim nastolatkiem.

REDAKTOR NAUKOWA
prof. UAM dr hab. Katarzyna Waszyńska

ZESPÓŁ AUTORSKI
dr Karolina Appelt, dr Maria Banaszak, dr Dominika Bartoszak,
Agata Bator-Mysłek, Paulina Domagała, dr Monika Filipiak,
dr Ewelina Flatow-Kaleta, Renata Gross, Martyna Jadczak-Turyk,
prof. UAM dr hab. Ewa Karmolińska-Jagodzik, Lucyna Kicińska,
prof. UAM dr hab. Hanna Kubiak, Magdalena Lange-Rachwał,
dr Agata Majewska, Anna Olczak-Stawicka, Marta Osińska-Białczyk, Natalia Ośko,
Magdalena Pytel, Aleksandra Sileńska, Urszula Struzikowska-Marynicz,
Agnieszka Szczygieł, Arseniy Turliuk

Forum Media Polska
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-260-5348-1

Liczba stron: 208

Cena detaliczna: 59,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...