Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Naucz się żyć

Mats Billmark, Susan Billmark

Naucz się żyć

6.5

(174 ocen) wspólnie z

24,43

Poradnik codziennej równowagi

Jak często czujesz, że życie przecieka ci przez palce,
że zbyt często towarzyszy ci lęk i stres?


Czasem w codziennym pędzie niepostrzeżenie tracimy radość, jaką dają nam proste, ale ważne rzeczy. Próbując sprostać oczekiwaniom innych, tłumimy uczucia i gubimy samych siebie.

Mats i Susan Billmark napisali ten poradnik na podstawie własnych doświadczeń. Odwołując się do przebytych terapii, swoich rozmów i obserwacji bliskich, podpowiadają między innymi:
• jak zaakceptować siebie,
• jak szukać w życiu celów i pasji,
• jak pozbyć się niepokoju o przyszłość.

W ten sposób nauczyli świadomego życia już blisko pół miliona Szwedów.

Poznaj skandynawski sposób na szczęście i naucz się żyć na nowo.

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2017-03-13

ISBN: 978-83-751-5268-5

Liczba stron: 264

Otwarte

Format: 136x205mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Kłos

Rok wydania: 2017

Poznaj przepis na szczęście Schopenhauera

Najpierw uśmiechał się nasz filozof do Hygge, teraz uczy się jak żyć bezstresowo po skandynawsku. Z Matsem i Susan Billmark znalazł sposób na wewnętrzny spokój i radość!


Cóż, nasz nadworny pesymista musiał zmienić swoją recepturę na nieszczęście! Teraz pracuje nad siarczanem optymizmu, a wszystko za sprawą pary szwedzkich autorów.


Szwedzi to mistrzowie nie tylko minimalistycznego designu i szwedzkich pulpecików. Jak widać nasi północni bracia znaleźli również idealną miksturę na szczęście. Schopenhauer z dystansem spróbował ich słownej mieszanki. Jednak szybko zmienił nastawienie bo dowiedział się jak pokochać siebie, znaleźć cel i pasję i nie martwić się grobową przyszłością.


Wszystko to, i nawet więcej, nasz filozof odnalazł w krótkich, przejrzysto rozpisanych rozdziałach. Szwedzkie małżeństwo wybrało najważniejsze zagadnienia, bez zbędnego filozofowania wyłożyło kawę na ławę!




Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...