Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nauka kochania siebie Od wybaczenia do pełnej samoakceptacji

David Hamilton

Nauka kochania siebie Od wybaczenia do pełnej samoakceptacji

6.9

(40 ocen) wspólnie z

39,30

 

Wielu z nas ma problemy z okazywaniem dobroci samym sobie, a jej brak jest często powodem problemów zdrowotnych i emocjonalnych. Czas z tym skończyć.
Gdy Autor uświadomił sobie, że brak miłości do samego siebie utrudnia mu życie, postanowił przeprowadzić eksperyment na sobie. Przez ponad rok studiował najnowsze badania z zakresu chemii mózgu i neurobiologii, poznawał techniki psychoterapeutyczne oraz narzędzia do rozwoju osobistego. Dowiódł, że miłość do samego siebie mamy w genach, ale tracimy ją w wieku sześciu lat pod wpływem otoczenia i braku wychowania w jej duchu. Aby zyskać czyjąś miłość i aprobatę staramy się być kimś innym, niż jesteśmy w rzeczywistości. Przywdziewany różnego rodzaju maski, pod którymi jednak z czasem robi się nam ciasno i niewygodnie.
Autor udowadnia, że mózg można przeprogramować i podaje proste techniki, jak to zrobić. Proponujepraktyki, dzięki którym nauczysz się zmieniać i tworzyć pozytywne nawyki myślowe. Będziesz miał okazję prześledzić ten proces na licznych przykładach oraz zmienić architekturę połączeń nerwowych w swoim mózgu. Poznasz mechanizm działania wstydu i dowiesz się, w jaki sposób możesz przestać się przejmować. Dr Hamilton stworzył i osobiście wypróbował 27 ćwiczeń, które pomogą Ci odkryć swoje prawdziwe „ja” i poprawić samoocenę. Szybko zmienisz nastawienie do siebie i zdołasz wybaczyć sobie wszelkie niepowodzenia. W pełni zaakceptujesz siebie oraz stworzysz trwałe i szczere relacje.
Odkryj i pokochaj siebie bezwarunkowo!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7746-0

Liczba stron: 276

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 39,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...