Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nela i wyprawa do serca dżungli

Nela Mała reporterka

Nela i wyprawa do serca dżungli

8.1

(120 ocen) wspólnie z

39,90

 

Pozwól zabrać się Neli na niesamowitą wprawę do serca borneańskiej dżungli by odszukać prawdziwych łowców głów! Za pomocą znalezionych przez nią ponad stuletnich notatek dawnego podróżnika odkryjecie moce dżungli, magię zwierząt oraz dawne wierzenia plemion!

Ciekawi Cię czy łowcy głów istnieją naprawdę? Pakuj się i jedź to sprawdzić!

W książce jest wiele poukrywanych tajnych kodów, które po zeskanowaniu pokazują dużo dodatkowych dodatkowych treści multimedialnych. Już teraz rozpocznij zabawę. Poszukaj tajnych kodów, zeskanuj je i obejrzyj filmy!

Burda Publishing Polska
Oprawa: twarda z gąbką

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-12-13

ISBN: 978-83-805-3482-7

Liczba stron: 184

Burda Publishing Polska

Format: 170x220mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nela Mała Reporterka - zwiastun nowego odcinka

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Gabriela Simbor

Ciekawa i pięknie wydana

Tym razem wraz z Nelą wyruszyliśmy śladami pewnego podróżnika do serca dżungli na Borneo. Zawiera między innymi wiele zdjęć, rysunków, tabelek dzięki czemu książką nie da się znudzić. : )Mój mały Kubuś uwielbia Nelę, mówi że niedługo zacznie zwiedzać i poznawać świat jak ona. Styl narracji jest świetny, mała Nela bezpośrednio zwraca się do czytelnka zachęcając go do przemyślen i bycia kreatywnym podczas wspólnej podróży. Książki z przygodami Neli są idealne dla najmłodszych czytelników, ale również dla tych starszych. Naprawdę z nich można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy! Polecam wszystkim!
Natalia Nowak

Bardzo fajna!

Mimo, że jestem trochę starsza niż preferowani odbiorcy książek Neli to i tak je uwielbiam. Zawsze chciałam podróżować i byłam ciekawa jak wyglądają pozycje skieroane do kogoś młodszego i się zakochałam! Szkoda, że jak ja byłam młodsza nie wychodziły takie ciekawe książki. W wyprawie do serca dżungli bardzo spodobało mi się klimatyczne nawiążanie do książki, którą Nela znalazła w antykwariacie. Dzięki umiejętnie poprowadzonej narracji ma się wrażenie, że naprawdę się podróżuje, odkrywa cuda natury i inne ciekawkostki. Polecam nawet tym troszkę starszym, warto.
Agnieszka Jurczyk

Dla małych odkrywców

Mój synek i córeczka wprost uwielbiają przygody Neli. Nie dość, że kazda książeczka z przygodami jest przepięknie wydana to jeszcze zawiera specjalne kody, dzięki którym można obejrzeć wiele ciekawych filmików z podróży dziewczynki. Z tych książek można się wiele nauczyć, poznać wszelakie egzotyczne miejsca ora zwierzęta, których nie spotkamy w Polsce. Każdą z tych książek polecam dla wszystkich małych i chłonnych wiedzy odkrywców!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...