Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

New Bingo! 1 Plus Reforma 2017 Materiały ćwiczeniowe Szkoła podstawowa

Anna Wieczorek

New Bingo! 1 Plus Reforma 2017 Materiały ćwiczeniowe Szkoła podstawowa

31,64

 

"New Bingo! 1 Plus. Reforma 2017. Materiały ćwiczeniowe"
Korzystasz z kursu "New Bingo!" i szukasz dodatkowych materiałów, które pozwolą dziecku utrwalić wiedzę zdobytą podczas nauki z podstawowym podręcznikiem? W tej roli najlepiej sprawdzą się materiały ćwiczeniowe w pełni skorelowane z poszczególnymi rozdziałami książki. Znajdziesz je w zeszycie "New Bingo! 1 Plus. Reforma 2017. Materiały ćwiczeniowe"
Publikacja:
• zawiera szeroką gamę zróżnicowanych, inspirujących zadań, które rozbudowują i pozwalają powtórzyć materiał zaprezentowany w pierwszej części podręcznika z serii,
• pozwala kształtować szeroką gamę kompetencji językowych związanych z: poznawaniem nowego słownictwa, rozumieniem ze słuchu, a także czytaniem i przygotowaniem do pisania,
• opiera się o angażujące, zachęcające do zabawy ćwiczenia, które polegają np. na kolorowaniu, rysowaniu czy dopasowywaniu elementów,
• zawiera sekcje powtórkowe "Już umiem", które pozwalają uczniowi i jego rodzicom oraz nauczycielom określić poziom umiejętności dziecka oraz wskazać, jakie obszary jeszcze wymagają pracy,
• jest wzbogacona o nagrania audio w języku angielskim - m.in. piosenki, do których przygotowano odpowiednie zadania.

Materiały ćwiczeniowe można wykorzystać np. podczas zajęć dodatkowych z języka angielskiego lub w programie, który uwzględnia 3 godziny lekcyjne tygodniowo. Ich wykonanie może się również odbyć w formie pracy domowej dla młodszego ucznia.
Rozrywkowa forma zadań wywoła pozytywne wrażenia i zmotywuje dziecko do dalszej nauki języka angielskiego.

Wydawnictwo Szkolne PWN
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-262-2748-6

Liczba stron: 64

Format: 20.5x28.5cm

Cena detaliczna: 35,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...