Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

New Bingo! Plus 3 Materiały ćwiczeniowe Szkoła podstawowa

Anna Wieczorek

New Bingo! Plus 3 Materiały ćwiczeniowe Szkoła podstawowa

33,32

 

"New Bingo! 3 Plus. Reforma 2017. Materiały ćwiczeniowe"
Trzecią część lubianej serii "New Bingo! Plus" uzupełnia zeszyt z materiałami ćwiczeniowymi. To zestaw dodatkowych zadań, które pozwolą uczniowi usystematyzować uzyskaną wiedzę, powtórzyć nowo poznane słówka i zwroty oraz rozwinąć szerokie kompetencje językowe. Jest polecany zarówno do pracy w szkole - np. na lekcjach dodatkowych czy wyrównawczych - jak również w domu, w ramach pracy domowej.

Zeszyt "New Bingo! 3 Plus. Reforma 2017. Materiały ćwiczeniowe":
• zawiera ćwiczenia, które zostały dopasowane tematycznie i pod względem układu do zawartości trzeciej części podręcznika z tej serii,
• oferuje szeroką gamę zróżnicowanych zadań - zachęcających ucznia m.in. do rysowania, kolorowania, dopasowywania elementów oraz zaznaczania, a także śpiewania piosenek po angielsku,
• stawia na praktyczną, angażującą naukę, która buduje pozytywne nastawienie do języka angielskiego,
• jest wzbogacony o pakiet nagrań i dopasowane do niego ćwiczenia językowe, które wzmacniają kompetencje związane z rozumieniem ze słuchu, mówieniem oraz czytaniem i pisaniem,
• pozwala na łatwą ewaluację rozwoju kompetencji dziecka dzięki sekcjom "Już umiem", gdzie znajduje się podsumowanie umiejętności nabytych w poprzedzającym rozdziale,
• wpisuje się w wymogi edukacyjne wynikające z podstawy programowej z 2017 r. oraz sięga po sprawdzone, angażujące metody dydaktyczne.

Zestaw ćwiczeń uzupełni pracę z podręcznikiem "New Bingo! Plus 3" i przygotuje dziecko do dalszej nauki angielskiego w IV klasie.

Wydawnictwo Szkolne PWN
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-262-3080-6

Liczba stron: 52

Format: 20.5x28.5cm

Cena detaliczna: 35,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...