Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

New password B2+/C1. Student's book + s's app

Rosinska Marta

New password B2+/C1. Student's book + s's app

92,29

 

New Password to nowe wydanie cenionej przez nauczycieli i uczniów serii podręczników (Password Reset) dla szkół ponadpodstawowych autorstwa Marty Rosińskiej i Lyndy Edwards. Podręczniki zapewniają stopniowe i systematyczne przygotowanie do nowej matury na obu poziomach – materiał umożliwia regularne poznawanie i ćwiczenie zadań z nowego Informatora maturalnego (opublikowanego w marcu 2021 roku). New Password zawiera szereg rozwiązań rozwijających kompetencje maturalne uczniów, np. dwustronicową powtórkę w formacie maturalnym po każdym rozdziale, powtórki kumulatywne Test Practice oraz Kompendium maturalne w Zeszycie ćwiczeń. W dwóch najwyższych poziomach uczniowie znajdą także zadania wspierające przygotowanie do matury dwujęzycznej. Co wyróżnia kurs? Kompleksowe przygotowanie do nowej matury na obu poziomach dzięki m.in. dużej liczbie zadań egzaminacyjnych, dwóm stronom powtórki w formacie maturalnym po każdym rozdziale czy Kompendium maturalnemu w Zeszycie ćwiczeń. Sekcje Critical Thinking rozwijające umiejętność krytycznego myślenia w oparciu o materiały wideo. Cenione Kompendium gramatyczne, zawierające dodatkowe zadania utrwalające struktury gramatyczne – dostępne jako część Zeszytu ćwiczeń. Duży nacisk kładziony na rozwój znajomości środków językowych, które są utrwalane m.in. za pomocą osobnych lekcji English in Use w każdym rozdziale (zarówno w Książce ucznia, jak i Zeszycie ćwiczeń!). Szeroka obudowa cyfrowa dla ucznia i nauczyciela obejmująca m.in. praktyczne aplikacje oraz nagrania wideo. Książka nauczyciela dzięki której nauczyciel ma w zasięgu ręki niezbędne materiały do pracy. Kurs dostosowany do potrzeb uczniów i nauczycieli Serię New Password, tak jak jej wcześniejsze wydania, wyróżnia jakość, bogactwo i różnorodność treści zapewniających motywację do nauki języka angielskiego i aktywny udział uczniów w zajęciach. Podręczniki wykorzystują różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia). Natomiast zadania Challenge! wprowadzają i sprawdzają znajomość bardziej zaawansowanych zagadnień językowych. Niezastąpionym wsparciem w nauce jest także praktyczny Zeszyt ćwiczeń dostępny z cyfrową wersją. Zeszyt ćwiczeń zawiera m.in. Kompendium gramatyczne z dodatkowymi zadaniami utrwalającymi wprowadzone struktury, wyjątkowe Kompendium maturalne oraz karty pracy do trzech rodzajów filmów wideo, które można szybko odtworzyć na telefonie dzięki kodom QR.

Macmillan
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 9788381526555

Cena detaliczna: 112,50 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...