Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nie bój się życia

Katarzyna Miller

Nie bój się życia

6.5

(33 ocen) wspólnie z

36,90

 

Nowe wydanie, bestsellerowego poradnika „Nie bój się życia” autorstwa Katarzyny Miller.

Jak sobie poradzić z lękiem? Czy może on zmienić nasze życie?

O tym opowiada autorka. Opiera swoją wypowiedź na doświadczeniu w wieloletniej pracy ze swoimi pacjentami i pacjentkami. Miller pragnie pomóc tym, którzy z lękiem sobie nie radzą. Coraz częściej popadają w błędne koło strachu przed strachem. Ta książka to poradnik o tym jak stawiać czoła lękom tak, aby nigdy nas nie ograniczały.

„Wielu rzeczy, których życie nam dostarcza, w ogóle nie chcemy, udajemy, że ich nie ma, uciekamy przed nimi, a przede wszystkim, boimy się. Starości i starzenia się, śmierci i umierania, choroby, ubóstwa, zdrady, osamotnienia, porażki… Będę w tej książce dzielić się z Wami swoją wiedzą o lękach. Ogromnie mi zależy na tym, żebyśmy je szanowali, ale nie ulegali im, liczyli się z nimi, umieli je nazwać i przeżyć, ale nie byli ich ofiarami. Można mieć miłość, pieniądze, zdrowie, rodzinę i zewnętrzne bezpieczeństwo, ale jeśli czujemy lęk - zje on radość i zadowolenie ze wszystkiego.”
~ Katarzyna Miller

Katarzyna Miller- urodziła się w 1962 roku. Pracuje jako psycholożka i psychoterapeutka. Ukończyła dwa kierunki studiów: psychologię i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Na stale związana z magazynem „Zwierciadło”. Autorka posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w zawodzie. Prowadzi terapie indywidualne, grupowe, małżeńskie oraz wielokrotnie organizuje i prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet. Wydała dwa tomiki poezji " Stołeczek" i "Ból jest jedwabiem".

Zwierciadło
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-813-2004-7

Liczba stron: 220

Format: 14.5x21.0cm

Cena detaliczna: 36,90 zł

YouTube

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...