Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji Siedem kroków innowacyjnej sprzedaży według Systemu Sandlera

Sandler David H.

Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji Siedem kroków innowacyjnej sprzedaży według Systemu Sandlera

69,00

 

Tradycyjne techniki sprzedaży, które są obecnie obowiązującym standardem w pracy sprzedawców, z reguły nie sprawdzają się w praktyce. Większość klientów doskonale zna te metody i wie, co powie sprzedawca, zanim rozpocznie się jego prezentacja. To z kolei sprawia, że jest im tak łatwo przejąć kontrolę podczas rozmowy handlowej.

Książka przedstawia zasady Systemu Sprzedaży Sandlera, który zrywa z tradycyjnymi metodami sprzedaży, opartymi o przewidywalne prezentacje produktowe. Autor zapoznaje Czytelnika z innowacyjnymi sposobami budowania relacji handlowych z klientami oraz niestandardowymi taktykami, m.in. prowokacyjną strategią „negatywnego odwracania”.
W trakcie lektury Czytelnik dowie się m.in. jak:
– planować relacje z klientami,
– odpowiednio klasyfikować potencjalnych klientów,
– zapobiegać przejęciu kontroli przez klienta podczas rozmowy sprzedażowej,
– reagować na niewygodne pytania,
– pomagać klientom, ale jednocześnie nie stawać się ich bezpłatnym konsultantem.

Książka skierowana jest do wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą i chcą osiągnąć sukces zawodowy – zarówno do osób początkujących, dla których będzie doskonałym przewodnikiem po świecie sprzedaży, jak i do doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, którzy pragną odświeżyć swoje spojrzenie na proces sprzedaży i przełamać rutynę.

Nieoczywiste
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-633-9108-9

Tytuł oryginalny: You Can’t Teach a Kid to Ride a Bike at a Seminar

Liczba stron: 208

Format: 17.2x24.7

Cena detaliczna: 69,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...