Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nie oddam dzieci!

Katarzyna Michalak

Nie oddam dzieci!

7.0

(1883 ocen) wspólnie z

34,99

 

TĘ POWIEŚĆ MUSISZ PRZECZYTAĆ…

TA HISTORIA MOŻE ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE…

TAKI DRAMAT MOŻE SIĘ ROZGRYWAĆ TUŻ OBOK CIEBIE…


Michał Sokołowski, młody i utalentowany chirurg oddany swojej pracy, nie zauważa momentu, w którym staje się ona ważniejsza niż rodzina. Dopiero gdy jego ukochana żona i najmłodszy synek giną pod kołami rozpędzonego samochodu, Michał uświadamia sobie, co tak naprawdę jest ważne. Za późno…

Ale to nie koniec jego tragedii. Los bywa okrutny, a ludzie jeszcze bardziej. Pogrążonego w rozpaczy mężczyznę czeka jeszcze kolejny cios, który spadnie z najmniej spodziewanej strony.

Zrozpaczony ojciec musi podjąć desperacką walkę o prawa do opieki nad pozostałymi dziećmi i stawić czoła nie tylko wymiarowi sprawiedliwości, ale i tym, którzy powinni stać po jego stronie.

Michał musi znaleźć w sobie siłę, by wykrzyczeć: „Nie oddam dzieci!”. Albo… je również utraci.


Najmocniejsza powieść Katarzyny Michalak. Roztrzaskuje serce na kawałki, wzbudza skrajne emocje, wzrusza do łez. A przecież ta historia może się przydarzyć każdemu… Dramatyczna, wstrząsająca i do bólu prawdziwa – książka Katarzyny Michalak z Serii z Życia Wziętej.


Katarzyna Michalak – autorka ponad pięćdziesięciu bestsellerów, których nakład przekroczył trzy miliony egzemplarzy. Jej pełne emocji powieści skradły serca Czytelniczek w Polsce i za granicą. W roku 2015 zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy według badań Biblioteki Narodowej, wyprzedzając m.in. Norę Roberts, Paula Coelha i Stephena Kinga.


Czytelniczki o „Nie oddam dzieci!”

Książka, której się nie zapomina! Takiego ładunku emocjonalnego nie spotkałam w żadnej innej powieści. Jest to historia mężczyzny, który mierząc się z poczuciem winy, bezsilnością i niewyobrażalnym bólem po stracie, musi walczyć o własne dzieci. Polecam! Dzięki niej uświadomisz sobie, co w życiu jest ważne.
Magdalena

„Nie oddam dzieci!” otrzymałam od przyjaciółki w prezencie. Nie znałam wcześniej twórczości Katarzyny Michalak, ale założyłam, że będzie lekko i przyjemnie. Lektura okazała się niezwykle poruszająca, oczy zaczerwienione od płaczu wzbudziły zainteresowanie męża. Też przeczytał. Od tej pory uważamy się za szczęściarzy i doceniamy każdą chwilę spędzoną wspólnie.
Kasia

Nie wiem, co powiedzieć. Ta książka poruszyła moje serce! Jest wyjątkowa.
Alina

Znak JednymSłowem
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 288

Znak JednymSłowem

Format: 144x205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...