Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nie powiesz nikomu?

Sophie Kinsella

Nie powiesz nikomu?

7.1

(1498 ocen) wspólnie z

29,90

 

„Wyczucie Kinselli jest doskonałe, a jej zmysł pisarski bezbłędny, z przyjemnością pochłoniecie tę książkę”. Miami Herald
Każdy z nas ma jakieś wstydliwe sekrety. Ale co jeśli pozna je nieznajomy?
I jeśli ten nieznajomy okaże się… twoim szefem?
Poznajcie Emmę Corrigan, nieco roztrzepaną, młodziutką kobietę o wielkim sercu, która panicznie boi się latać. Nic więc dziwnego, że kiedy w trakcie służbowego lotu samolot wpada w turbulencje, Emma sądzi, że to ostatnia chwila w jej życiu. W odruchu paniki zaczyna się zwierzać pasażerowi obok (całkiem przystojnemu, ale tego z nerwów nie udaje jej się zauważyć) ze swoich wstydliwych sekretów.
A trzeba przyznać, Emma ma ich kilka. Zaczynając od tego, że jej chłopak zawsze przypominał jej Kena od Barbie. Co więcej, straciła dziewictwo z Dannym Nussbaumem, gdy rodzice na parterze oglądali w telewizji Ben-Hura. Nie wspominając o tym, że nie ma bladego pojęcia, co oznacza skrót NATO ani tym bardziej co to za organizacja.
Samolot ląduje bezpiecznie, a Emma żałuje tego, co powiedziała. Na szczęście, swoje tajemnice powierzyła nieznajomemu, więc nie ma się czego obawiać… Tak jej się przynajmniej wydaje. Do czasu, kiedy poznaje Jacka Harpera, dyrektora firmy, w której pracuje. Teraz to on zna każdy upokarzający szczegół z jej życia…
„Biurowe intrygi, rywalizacja, skandale, miłość i seks… Bohaterowie Kinselli z pewnością zyskają sympatię czytelników, a ich perypetie wywołają liczne wybuchy śmiechu”. Publishers Weekly

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-03-07

ISBN: 978-83-799-9576-9

Tytuł oryginalny: CAN YOU KEEP A SECRET?

Liczba stron: 408

Format: 123x195mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...