Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niebezpieczna misja

W.E.B. Griffin

Niebezpieczna misja

4.4

(19 ocen) wspólnie z

32,90

 

Prezydencki agent powraca w najbardziej zaskakującej spośród wszystkich książek tej bestsellerowej serii – numeru 1 na listach „Wall Street Journal” i „New York Timesa”.
Meksykańskie kartele narkotykowe urządzają strzelaniny na ulicach Laredo i El Paso...
Somalijscy piraci zatrzymują trzy amerykańskie tankowce i żądają okupu...
Prezydent Stanów Zjednoczonych ma tego dość i wpada na świetny pomysł: niech falą terroru zajmą się pułkownik Castillo i jego ludzie. Jak rozwinie się sytuacja? Tego nie wie nikt, ale Castillo i jego kompani co do jednego nie mają wątpliwości: to będzie niebezpieczna misja.
„Twarde pięści, gruba skóra, akcja do utraty tchu. Formuła wypracowana przez Griffina jest jasna: zastawić wymyślne pułapki, a potem pozwolić czytelnikowi podziwiać zręczność i bezczelność Charleya Castilla, który wychodzi cało z każdej opresji. Autor obiecuje akcję, emocje oraz rubaszny humor – i zawsze dotrzymuje słowa” – Booklist.
W.E.B. Griffin – uznany przez „Publishers Weekly” za „profesora amerykańskiej literatury sensacyjnej” – był żołnierzem amerykańskich oddziałów w Niemczech, korespondentem wojennym i oficerem informacyjnym w Korei. Jego książki przełożono na kilkanaście języków, a ich ogólny nakład przekroczył 40 milionów egzemplarzy.
William E. Butterworth IV jest redaktorem i pisarzem. Od lat współpracuje z W.E.B. Griffinem

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-08-19

ISBN: 978-83-781-8464-5

Tytuł oryginalny: HAZARDOUS DUTY

Liczba stron: 352

Rebis

Format: 135x215mm

Cena detaliczna: 32,90 zł

Tłumaczenie: Maciej Szymański

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...