Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niebo nad Fatimą Czy modlitwa może zmieniać świat?

Anna Czerwińska-Rydel, Łoskot-Cichocka Dorota

Niebo nad Fatimą Czy modlitwa może zmieniać świat?

8.0

(1 ocena) wspólnie z

24,90

 

Ludzie z wioski wrócili do domów i zaczęli dyskutować między sobą o tym, co się wydarzyło.
– Dzieci udawały! – twierdzili jedni.
– Nie! One naprawdę kogoś widziały! – mówili inni. – A nawet z tym kimś rozmawiały!
Wkrótce wszyscy w Fatimie opowiadali sobie o tej nadzwyczajnej historii.
– Trzeba znowu pojawić się na wzgórzu – postanowili. – Może tym razem i my zobaczymy to, co widzą dzieci.
Trzynastego lipca, na polu za wioską, pojawiły się cztery tysiące osób! Tłum był tak gęsty, że dzieci ledwo mogły dotrzeć na miejsce. Matka Boża, tak jak obiecała, znowu ukazała się dzieciom i bardzo prosiła o modlitwę na różańcu w intencji pokoju. Mówiła, że tylko w ten sposób można wyprosić koniec okropnej wojny! Czy to nie dziwne, że na zakończenie wojny może mieć wpływ modlitwa małych pastuszków? Trójki dzieci, o których nic nie wiedzą wielcy generałowie planujący działania wojenne i premierzy podejmujący rozmowy na najwyższym szczeblu?


To książka, która w prosty sposób opisuje historię objawień w Fatimie. Sto lat temu Matka Boża przekazała trójce dzieci najważniejsze przesłanie dotyczące nadchodzących wydarzeń XX wieku. Powiedziała, że ludziom potrzeba nawrócenia i modlitwy.
Historia opisana w książce nie kończy się na 1917 roku, ale pokazuje dalsze losy świata, w których wypełniają się tajemnice powierzone małym pastuszkom. Zastanawiając się nad tymi wydarzeniami, możemy się przekonać, że modlitwa ma ogromną moc – także dzisiaj.

Bernardinum
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-782-3919-2

Liczba stron: 56

Format: 21.0x27.7

Cena detaliczna: 24,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...