Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niekoniecznie książę

Christy Carlyle

Niekoniecznie książę

6.3

(67 ocen) wspólnie z

39,80

 

Twardzi i bajecznie bogaci mężczyźni bez złudzeń, którzy w głębi serca marzą o wielkiej miłości i wyjątkowe kobiety w zmysłowym i romantycznym cyklu Klub Dżentelmenów.

Ona: Piękna wnuczka baroneta, wychowana na prawdziwą damę, nie chce męża – tylko poświęcić się swojej pasji…
On: Musi się ożenić, by do ogromnego majątku dołożyć nazwisko i tytuł…

Aidan Iverson porzucony przez matkę w dzieciństwie, sam doszedł do wielkiej fortuny, inwestując głównie w wielkie wynalazki. Został współwłaścicielem okrytego złą sławą najbardziej elitarnego klubu dla dżentelmenów. Ale z powodu niewiadomego pochodzenia sam jest tam obcy, a drzwi salonów są przed nim zamknięte. Nie pozostaje mu nic innego, jak tylko poślubić wysoko urodzoną pannę…

Diana Ashby odrzuca oświadczyny lorda Egertona, chce tylko poświęcić się swoim wynalazkom. Ale, by je realizować, musi mieć fundusze. Zawiera więc z Aidanem umowę: znajdzie mu arystokratkę w zamian za sfinansowanie jej projektów. Ale los nieraz płata niespodziewane figle…

„Miłośniczki romansu historycznego z inteligentnymi i silnymi bohaterkami pokochają tę powieść, w której twardzi, ale jednocześnie wrażliwi bohaterowie są tak cudownie zmysłowi”.
„Publisher Weekly”

Amber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-7049-4

Liczba stron: 304

Format: 207x145mm

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...