Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niepoprawna

Jenny Downham

Niepoprawna

7.1

(22 ocen) wspólnie z

23,64

 

Chwytająca za serce powieść bestsellerowej autorki Jenny Downham, która rozkochuje w sobie czytelników w każdym wieku.

Trzy pokolenia kobiet, trzy tajemnice, trzy historie do opowiedzenia i jedna czerwona szminka, która dodaje odwagi.

Jak rozliczyć się z życiem, kiedy każdego dnia zapominasz o tym, kim jesteś? Jak odkryć piękno codziennych chwil, kiedy wciąż rozpamiętujesz przeszłość? Jak wyjść z ukrycia, kiedy boisz się być sobą?

W tej poruszającej historii kryje się wiele, a jeszcze więcej nie zostaje wypowiedziane na głos. Zabawna, smutna, szczera i mądra, ta wielopokoleniowa powieść świętuje życie jak żadna inna książka.

Przeczytaj i przekonaj się, dlaczego córki, przyjaciółki, matki i babki przekazują sobie tę książkę z rąk do rąk.

To niesamowite, jak dobra jest to książka - mądra, wzruszająca, chwytająca za serce. Trzy pokolenia kobiet, trzy tajemnice, trzy historie do opowiedzenia. Pojawia się tutaj wszystko - demencja, homoseksualizm, trudne macierzyństwo, problemy międzypokoleniowe i rodzinna miłość. Niby Young Adult, ale tak wartościowe, że przemówi także do dorosłych.
Jestem pod ogromnym wrażeniem i czuję, że to będzie jedna z tych książek, które pozostaną w moim sercu do końca życia.
Klaudyna Maciąg / @kreatywa

"Niepoprawna" to historia pięciu kobiet, które - jak nitki - łączą wspomnienia. Trudne, bolesne, te, z jakimi nie chcą się mierzyć, a które na światło dzienne wyciąga upór i choroba. Ta książka może Cię boleć, irytować, męczyć swoim ciężarem, ale musisz jej na to pozwolić - bo cały obraz utkany z tych nitek jest wyjątkowy.
Ewa Cat Mędrzecka / Cat Vloguje

Młodzieżówka
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 484

Cena detaliczna: 39,90 zł

Rok wydania: 2021

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...