Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nierozważna narzeczona

Stephanie Laurens

Nierozważna narzeczona

7.2

(53 ocen) wspólnie z

38,90

 

Rafe Catstairs stara się za wszelką cenę wykonać misję, pomimo piętrzących się przeszkód i niebezpieczeństw - a stanie się to jeszcze trudniejsze, gdy jego sercem zawładnie uczucie. Ona, Loretta Michelmarsh, zdecydowana jest przeciwstawić się konwenansom i żyć samotnie - póki nie skosztuje przyjemności, jakich może zaznać tylko w jego ramionach. Złączeni przez los i szaloną namiętność, podążają za wspólnym przeznaczeniem... które nie będzie miało szansy się ziścić póki nie zdemaskują Czarnej Kobry.
Droga Czytelniczko,
Z radością przedstawiam Ci pierwszą część mojego nowego, ekscytującego projektu, tetralogii Czarnej Kobry. Pomysł wziął się z rozważań nad tym, jak się potoczyły losy kawalerzystów, którzy walczyli wraz z Cynsterami pod Waterloo. Odpowiedź brzmi:
Pięciu z nich udało się do Indii, by tam służyć w armii Kompanii Wschodnioindyjskiej pod bezpośrednim dowództwem gubernatora generalnego Indii, który w 1822 zleca im misję: mają zrobić wszystko, co konieczne, żeby postawić przed obliczem sprawiedliwości okrutnego nikczemnika, Czarną Kobrę. Jeden z przyjaciół oddaje życie, żeby zabezpieczyć istotny dowód. Pozostali czterej przysięgają go pomścić, dostarczając ów dowód do Anglii, do rąk Royce’a Variseya, obecnie księcia Wolverstone, jedynego człowieka o pozycji na tyle silnej, by pokonać Czarną Kobrę.

BIS
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-755-1280-9

Tytuł oryginalny: The Reckless Bride

Liczba stron: 480

Format: 123x195mm

Cena detaliczna: 38,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...