Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nieśmiertelność Love Story

Dana Schwartz

Nieśmiertelność Love Story

27,08

 

Kontynuacja bestsellerowej powieści „Anatomia. Love story”! Hazel Sinnett jest samotna i niemal przekonana, że wydarzenia sprzed roku – a także eliksir nieśmiertelności doktora Beechama– były wytworem jej wyobraźni. Nie wie, czy Jack żyje, czy nie. Jedyne, co może teraz zrobić, to leczyć kolejne osoby i utrzymywać zamek Hawthornden, który zaczyna popadać w ruinę. Kiedy próba uratowania pacjenta doprowadza do jej aresztowania, dziewczyna sądzi, że resztę życia spędzi w więzieniu, dopóki nie przychodzi niecodzienna wiadomość: została poproszona o bycie osobistą lekarką księżniczki Charlotte, wnuczki króla Jerzego III. Stawka jest wysoka, bo jeśli Hazel nie podejmie odpowiedniego leczenia i nie odkryje prawdziwej przyczyny choroby, zostanie odesłana z powrotem do więzienia. Wkrótce zostaje wciągnięta w intrygi królewskiego dworu, gdzie każdy ma coś do ukrycia, zwłaszcza enigmatyczni, błyskotliwi członkowie sekretnego klubu. W miarę jak Hazel coraz bardziej zanurza się w dworskich tajemnicach, zdaje sobie sprawę, że jej własna przyszłość jako chirurżki nie jest jedyną sprawą, o którą toczy się gra. Na królewskim dworze działają złowieszcze siły, a najprawdopodobniej tylko ona może być zdolna do naprawienia sytuacji.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: 1

ISBN: 9788383218069

Tytuł oryginalny: Immortality. A Love Story

Liczba stron: 440

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 47,90 zł

Tłumaczenie: Olga Szlachciuk

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...