Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niewidzialna Republika Tom 1 Komiks

Bechko Corinna

Niewidzialna Republika Tom 1 Komiks

6.5

(24 ocen) wspólnie z

32,40

 

„Czytelnicy, którzy szukają czegoś z klimatem klasycznych filmów, takich jak Informator i Wszyscy ludzie prezydenta, oraz scenerią Battlestar Galactica Ronalda D. Moore’a, zakochają się w Niewidzialnej Republice”. COMIC BOOK RESOURCES
„Większość opowieści sci-fi o dalekiej przyszłości zaczyna się od wykreowania uniwersum, Natomiast Niewidzialna Republika zbudowana jest na bohaterach… Fabuła, skoncentrowana na przejmujących, ludzkich dramatach, wciąga od pierwszej strony”. IGN
„Przejmujące, brutalnie szczere spojrzenie na tajną historię świata w trakcie rozpadu. Najwyższe rekomendacje z możliwych”. SCIFI PULSE

TAJEMNY PAMIĘTNIK.
OKRYTY ZŁĄ SŁAWĄ REPORTER.
UPADŁY REŻIM.
KOBIETA WYMAZANA Z HISTORII.

Przeszłość i teraźniejszość przeplatają się na dalekim księżycu Avalon, gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje.
NIEWIDZIALNA REPUBLIKA rozpoczyna epicką opowieść o rewolucji i kłamstwie, a także o tym, że nawet pojedyncza jednostka jest w stanie zmienić świat.

Gabriel Hardman: twórca internetowego webkomiksu Kinsky, a także rysownik tak znanych serii, jak Hulk, Star Wars, czy Planeta Małp. Współtworzył storyboardy do wielu kultowych filmów, m.in. Incepcji i Interstellar.
Corinna Bechko: z wykształcenia zoolog, współscenarzystka serii takich, jak Lara Croft, Star Wars i Wonder Woman. Zasłynęła powieścią graficzną w klimatach horroru, Heathentown

Amber
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-7225-2

Tytuł oryginalny: Invisible Republic - Volume 1

Liczba stron: 128

Format: 20.0x28.5cm

Cena detaliczna: 64,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...