Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nieznana miłość. Wielki pałac nad Tamizą. Tom 1

Julie Anne Long

Nieznana miłość. Wielki pałac nad Tamizą. Tom 1

6.5

(70 ocen) wspólnie z

22,88

 

Bestseller z Top 5 "New York Timesa". Seria Wielki Pałac nad Tamizą.

Ona nie zaznała prawdziwej miłości… On uważał, że miłość to mit...

Lady Delilah Derring przez całe swoje małżeństwo była wierną, choć zdradzaną żoną. Śmierć hrabiego zderza ją z ponurą rzeczywistością: z powodu długów męża zostaje bez środków do życia i musi przenieść się z rezydencji w centrum Londynu do zrujnowanego domu w niebezpiecznej okolicy portu.

Niespodziewanie ta sytuacja daje Delilah szansę na inne życie: prawdziwą wolność, w której nie ma miejsca na łaskę i niełaskę mężczyzny. Razem z dawną kochankąmęża zmieniają opustoszały budynek w hotel o dumnej nazwie Wielki Pałac nad Tamizą. Wszystko byłoby na dobrej drodze, gdyby nie kłopotliwy gość – kapitan marynarki Tristan Hardy, nieustępliwy tropiciel przemytników.

Mężczyźnie tak poświęconemu swojej pracy uwiedzenie pięknej arystokratki, po to żeby dopaść przestępców, wydaje się nic nieznaczącą błahostką.
Ale los zadrwi tym razem z kapitana i postawi go przed dramatyczną decyzją: czy zdradzi swój kodeks honorowy…czy wybierze prawdziwą miłość, jakiej dotąd nie znał?!

JULIE ANNE LONG to jedna z ulubionych amerykańskich autorek romansów z epoki regencji, z wartką akcją i uroczymi bohaterami. Jej pełne polotu i namiętności, tłumaczone na 14 języków powieści zdobywają nagrody, w tym najwyższą: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara). Są zawsze na szczycie bestsellerów „New York Timesa”.

Amber
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-241-7935-0

Tytuł oryginalny: Lady Derring Takes a Lover

Liczba stron: 336

Amber

Format: 145x207mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...