Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niezniszczalna nadzieja Nowojorskie kobiety Tom 3

Elizabeth Camden

Niezniszczalna nadzieja Nowojorskie kobiety Tom 3

7.9

(52 ocen) wspólnie z

27,42

 

Tęskniłaś za Eloise Drake, główną bohaterką serii "Nowojorskie kobiety"? Nie musisz się martwić, bo ta interesująca kobieta powraca w trzecim tomie serii - "Niezniszczalna nadzieja"!

Wykreowana przez Elizabeth Camden postać godzi się z wygnaniem i porzuceniem. Zajmuje jej to chwilę, ale w końcu doprowadza swoje życie do porządku i buduje dla siebie stabilny świat. Dzięki temu, że jest wręcz geniuszem matematycznym, a w dodatku świetną księgową, ma przyjemność pracować przy jednym z największych projektów inżynieryjnych w Nowym Jorku. Za sprawą zrządzenia losu oraz obowiązków służbowych, ponownie spotyka na swojej drodze mężczyznę, który niegdyś złamał jej serce.

W międzyczasie Duval Springs ma zostać zrównane z ziemią i zostać zamienione w zbiornik retencyjny, jego burmistrz Alex Duval staje w szranki z przedstawicielami stanu Nowy Jork, aby ocalić rodzinną mieścinę. Nieoczekiwanie mężczyzna dowiaduje się, że kobieta, którą dawniej darzył ogromnym uczuciem, należy do zespołu mającego oczyścić teren. Pomimo problemów Alex obmyśla plan ocalenia rodzinnego miasteczka, jednak do jego realizacji będzie potrzebował pomocy Eloise. Jak to się skończy? Musisz sięgnąć po tę lekturę!

Elizabeth Camden to absolwentka wydziału historii Uniwersytetu Virginia i informacji naukowej Uniwersytetu Idaho. Na co dzień pracuje w bibliotece naukowej, a po godzinach tworzy pasjonujące romanse historyczne. Obecnie mieszka z mężem na Florydzie. Jest autorką około 30 książek, z czego tylko seria "Nowojorskie kobiety" została przetłumaczona na język polski.

Dreams
Oprawa miękka

ISBN: 9788366297852

Tytuł oryginalny: A Desperate Hope (Empire State #1)

Liczba stron: 376

Format: 14.0x21.5cm

Cena detaliczna: 49,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...