Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu Donald Trump

McIver Meredith, Trump Donald J.

Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu Donald Trump

6.3

(108 ocen) wspólnie z

34,90

 

Kiedy słyszę słowo nie, ono staje się dla mnie wyzwaniem. Wierzę, że tak zwane niemożliwe jest w rzeczywistości bardzo często możliwe, jeżeli jesteś gotów na ciężką pracę i jeżeli zdasz sobie sprawę z tego, że problemy mogą zamienić się w okazje
Donald Trump

Kręta ścieżka sukcesu

Donald Trump jest żywą legendą świata biznesu. Jego wielka kariera to historia pełna spektakularnych wzlotów i nie mniej widowiskowych upadków. Niejednokrotnie doświadczył na własnej skórze goryczy klęski i dlatego nauczył się przekuwać porażki w kolejne sukcesy. Wiedząc, że dziś stanowi wzór do naśladowania dla ludzi takich jak Ty — ambitnych, odważnych, gotowych podjąć się nawet bardzo ryzykownych wyzwań — szczerze mówi o tym, jak realizować swoje marzenia, pokonując wszelkie przeszkody i własne słabości.

Poczucie pewności siebie jest kluczowe na drodze do sukcesu, bo dzięki niemu możesz być elastyczny i zmierzyć się z przeciwnościami. Ta książka powstała po to, aby umocnić fundamenty Twojej pewności siebie, zdolności i pragnień, abyś nigdy się nie poddawał!

Dowiedz się od samego mistrza, jak:

wrócić do gry po porażce i niepowodzeniu;
zamienić wielkie problemy w jeszcze większe okazje;
zmienić wrogów oraz rywali w przyjaciół i sprzymierzeńców;
wykorzystać niepowodzenia do automotywacji i większej wytrwałości.


Poznaj także:

listę 10 najważniejszych wskazówek Trumpa, dzięki którym odniesiesz sukces;
zasady prowadzenia negocjacji według Trumpa.

Helion
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-283-3378-9

Tytuł oryginalny: Trump never give up

Liczba stron: 168

Format: 14.4x21.5

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...