Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nowoczesny trening funkcjonalny Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji

Michael Boyle

Nowoczesny trening funkcjonalny Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji

8.4

(14 ocen) wspólnie z

47,30

 

Michael Boyle udowadnia, że trening na najwyższym poziomie z minimalnym ryzykiem kontuzji jest możliwy. Jego najnowsza książka "Nowoczesny trening funkcjonalny" ułatwi każdemu sportowcowi osiągnięcie doskonałych wyników w siłowni, na korcie, boisku, bieżni czy macie. Jest znakomitym wsparciem dla trenerów zainteresowanych tworzeniem programów treningu funkcjonalnego w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze praktyki szkoleniowe.
Boyle, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z zawodnikami z rozmaitych dyscyplin sportowych, prezentuje jasne wskazówki i konkretne plany treningowe. Wyjaśnia wpływ poszczególnych ćwiczeń na rozwój formy i możliwości sportowca, ze szczególnym uwzględnieniem progresji ćwiczeń samowzmacniających na kończyny górne i dolne oraz mięśnie tułowia, jak również rozwijających niezbędne w każdej dyscyplinie równowagę, stabilność i siłę. Każdy następny element progresji wzmacnia działanie poprzedniego.
Autor proponuje również testy ułatwiające stworzenie zindywidualizowanego planu treningowego oraz nieszablonowe ćwiczenia opracowane przez najlepszych trenerów i fizjoterapeutów.
Wraz z egzemplarzem Nowoczesnego treningu funkcjonalnego otrzymujesz dostęp do nagrań wideo prezentujących wiele opisanych w tym poradniku ćwiczeń. Dzięki nim z łatwością sam wykonasz nawet najbardziej złożone ruchy i znacząco poprawisz osiągnięcia sportowe swoje lub podopiecznych.

Galaktyka
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-757-9716-9

Tytuł oryginalny: New Functional Training for Sports

Liczba stron: 256

Format: 20.0x27.0cm

Cena detaliczna: 89,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...