Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

O dwóch psach i jednym kocie

Karina Krawczyk

O dwóch psach i jednym kocie

9.3

(20 ocen) wspólnie z

20,69

 

Otwórz tę książkę, a przeniesiesz się do świata widzianego oczami zwierząt. Znajdziesz tu zabawne historie przedstawiające codzienne życie przeciętnego kota i psa oraz ich właścicieli. Całość wzbogacona jest wesołymi komiksowymi ilustracjami ręki Marii Wojewodzic. „Piękne grafiki, lekkość tekstu i ogrom humoru, na pewno spodoba się dzieciakom”. Kura z pazurem (kurazpazurem_czyta) „Trójka bohaterów (dwa psy i kot) to wbrew pozorom zgrane trio, w różny sposób zabiegające o względy opiekunki. Poza ciekawą, pokazaną ze zwierzęcej perspektywy codziennością autorka podsuwa młodemu czytelnikowi sporo ciekawostek o psach i kotach. Polecam każdemu wielbicielowi czworonogów!” Anna Sikorska, autorka bloga „Górowianka” „Zwierzęta i ludzie wszyscy tak samo pragniemy miłości…” Gabriela Kotas, pisarka O AUTORCE: Karina Krawczyk – twórczyni kryminałów psychologicznych („Tajemnica Boga”, „Pułapka pożądania”, „Nazywam się Milion” oraz skandynawskiego „Miasteczka głodnych dusz”, opatrzonego pseudonimem Thor Larsen) debiutuje w zabawnym komiksie, gdzie bohaterami są zwierzęta, z którymi mieszka oraz ona sama.

Million Studio Wydawnicze
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-67103-21-3

Liczba stron: 90

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...