Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ocaleni Powieść o czasach ostatecznych

Jenkins Jerry B., LaHaye Tim

Ocaleni Powieść o czasach ostatecznych

11,38

 

Realizujące się rok po roku biblijne proroctwa zbliżają świat do nieuchronnego końca. Antychryst w piątym roku apokaliptycznego okresu Ucisku umacnia swą władzę. Nie przebiera w środkach, skazując na śmierć wszystkich, którzy stają mu na drodze. Jego moc nie sięga jedynie wielkiej rzeszy Ocalonych, biblijnej Reszty, która schroniła się w Petrze, pradawnej twierdzy, zamienionej dziś na w nowe centrum dowodzenia sił oporu przeciwko Carpathii.
Jak zakończy się atomowy atak sił Globalnej Wspólnoty na Petrę? Co przyniosą nowe plagi zesłane na ziemię przez Najwyższego? Jakie reakcje spowoduje telewizyjna debata pomiędzy Tsionem, przywódcą Ocalonych, a Leonem Fortunato, Najwyższym Kapłanem nowej globalnej religii ubóstwiającej Antychrysta?
Autorzy tej niezwykłej powieści przeprowadzają nas przez kolejne etapy możliwego scenariusza końca świata opartego na Apokalipsie św. Jana. Niezwykła popularność tej serii książek na wszystkich kontynentach dowodzi, jak realistyczna jest to wizja rozwoju wydarzeń, których świadkami stajemy się już dzisiaj.
Seria „Czasy ostateczne” od lat króluje na wszystkich listach bestsellerów z listą „New York Timesa” na czele. Najpoczytniejszy thriller religino-polityczny ostatnich lat, czytany z zapartym tchem przez wszystkich, nawet przez młodzież, na wszystkich kontynentach.
Sprzedaż tego tytułu na całym świecie sięgnęła 100 milionów egzemplarzy!!!

Vocatio
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 8371462166

Tytuł oryginalny: The Remnant

Liczba stron: 288

Format: 150x210mm

Cena detaliczna: 19,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...