Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Odnalezione piękno. Kaci Hadesa

Tillie Cole

Odnalezione piękno. Kaci Hadesa

7.8

(284 ocen) wspólnie z

29,90

 

W piekle też można znaleźć piękno!

To opowieść o życiu przed Katami, życiu przed poznaniem bratniej duszy i życiu, kiedy traci się wszelką nadzieję.

Shane "Tank" Rutherford miał tylko siedemnaście lat, kiedy uciekł z domu przed ojcem, który się nad nim znęcał. Trafił na ulicę, gdzie musiał walczyć o przetrwanie. Wybawieniem dla niego okazała się grupa mężczyzn, która wzięła go pod swoje skrzydła, jak się później okazało – znany teksański Ku Klux Klan.

Dopiero wiele lat później Shane dostrzegł, że w rzeczywistości był zaślepiony Ku Klux Klanem i ideami, jakie szerzyli. Gdy opuścił więzienie czuł się zagubiony, szczególnie że świat nie przypominał już tego, który znał wcześniej. W imię swoich nowych zasad wyrzekł się przyjaźni. Był zdany na siebie, przynajmniej, dopóki nie spotkał swojej królowej piękności. Kobieta wyglądała jak uciekinierka prawdziwego balu.

Susan-Lee Stewart miała dosyć konkursów, w których najważniejsza była uroda. Ale najbardziej chciała uciec od osoby, która, mimo iż powinna kochać ją bezwarunkowo, zostawiała na jej ciele siniaki. Po zdobyciu tytułu Miss Środkowego Teksasu dziewczyna podejmuje spontaniczną decyzję o ucieczce. Za sobą zostawia dawne życie, w którym pełno było przemocy i przepychu. Wskakuje na motocykl, który prowadzi mężczyzna wyglądający jak grecki Bóg.

Kiedy Susan-Lee wskakuje na motocykl przystojnego Tanka, żadne z nich jeszcze nie przypuszcza, że to spotkanie odmieni ich zranione serca na zawsze.

Zanim stali się Tankiem i Piękną, byli Shane'em i Susan-Lee.
Ich serca w końcu się odnalazły...

Helion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-5949-9

Liczba stron: 112

Helion

Cena detaliczna: 29,90 zł

Kanał autorki w serwisie Youtube

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Basia Król

Kocham tę książkę!

Uwielbiam powieści Tillie Cole! Jestem jej wierną fanką, jednak ta książka szczególnie plusuje tym, że bohatera jest silna dziewczyną, która jest gotowa podbić świat! Jak zwykle w przypadku powieści Tillie - przeczytana w jeden dzień!
Martyna Górecka

Odnalezione piękno

Z Tankiem i Piękną mieliśmy już do czynienia w poprzednich książkach, dlatego bardzo się cieszę, że autorka w końcu przybliżyła nam ich historię. Książka jak zwykle wypełniona jest toną emocji, gorącymi scenami i miłością! Uczucie kiełkowało między bohaterami i z każdą kolejna stroną było coraz silniejsze. Idealna książka dla płci pięknej!
Agata Kwiecień

Polecam, cudowna!

Piękne historia. Królowa piękności zdecydowanie zasługuje na szczęście, podobnie jak Tank. Oboje żyli z demonami, które powinny ich kochać zamiast każdego dnia mieszać z błotem. Razem postanawiają stworzyć własne szczęście, oczywiście z pewnymi problemami po drodze. Czytałam z przyjemnością :)

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...