Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Odważmy się kochać Tom 2 Ku niebu

Rebecca Yarros

Odważmy się kochać Tom 2 Ku niebu

8.0

(720 ocen) wspólnie z

39,80

 

Tom 2 serii Odważmy się kochać wysoko ocenianej przez czytelniczki Goodreads
Życie jest zbyt krótkie, by nie poszybować ku niebu…
Dwudziestoletnia Paisley Donovan od śmierci siostry jest trzymana przez rodziców pod kloszem. Ma tę samą wadę serca, która zabrała Payton. Ale Paisley chce żyć, więc spisała sobie listę rzeczy, które mimo choroby chciałaby zrobić. Nic jej nie powstrzyma przed ich realizacją – nawet jeśli miałyby ją zabić. I kiedy naprawdę jest o krok od śmierci, ratuje ją Jagger Bateman. Wyciąga z oceanu, wdycha w jej płuca nowe życie i rozpala duszę.
Jagger jest studentem szkoły lotniczej. Nieziemsko przystojny, kocha ryzyko – idealny partner dla dziewczyny, która chce żyć pełnią życia. Jest jednak pewne „ale”. Paisley jest córką generała i ma już chłopaka – największego rywala Jaggera.
Teraz Paisley musi zdecydować, ile gotowa jest poświęcić dla mężczyzny, przez którego jej serce bije o wiele za szybko...
REBECCA YARROS mieszka w stanie Nowy Jork z mężem pilotem wojskowym. Zadebiutowała jako pisarka w 2014 powieścią Wszystkimi zmysłami, dzięki której dołączyła do czołówki autorek literatury New Adult (dla Młodych Dorosłych). Rozpoczęła nią serię wydawaną również w Europie i wysoko ocenianą przez czytelniczki Goodreads.

Amber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-5751-8

Liczba stron: 416

Format: 13.0x21.0cm

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...