Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie

Aleksandra Koperda

Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie

6.5

(90 ocen) wspólnie z

38,49

 

Co znajdziemy w pozycji Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie?



Odwiedź mieszkania architektów, projektantów, znawców dizajnu i miłośników piękna. Zielona lamperia w sypialni, lastriko na podłodze w salonie, taśmy PCV zastępujące listwy przypodłogowe, postarzane lustro zamiast kafli na kuchennej ścianie – wszystko jest możliwe. Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie to 20 historii o wnętrzach, meblach, remontach, świetnych pomysłach, klasykach dizajnu i życiu. Koperda, prowadząc opowieść o designie, zaprowadza nas do minimalistycznego mieszkania w modernistycznej kamienicy i mieszkania w nowym budownictwie, wypełnionego meblami vintage i sztuką.


Koperda o designie



Przekrocz próg niezwykłych mieszkań i zobacz, jak żyją ich właściciele, którzy, prowadząc Rozmowy o dizajnie, pokazują nam własne domy, zdradzają zasady projektowania, przekazują cenne rady i inspirują do podejmowania odważnych decyzji. Nie potrzebujesz dużego budżetu, aby przestrzeń wokół ciebie stała się wyjątkowa. W książce Koperdy znajdziesz nie tylko dane, które prezentuje chociażby Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu czyli 100 projektów narysowanych przez 25 ilustratorów. To historie o guście i znaczeniu czterech kątów w naszym życiu!

Wystarczy odpowiednia porcja wiedzy i inspiracji – właśnie trzymasz ją w rękach.


Dzięki rozmowom o designie:



• zobaczysz, jak stworzyć funkcjonalną przestrzeń
• otrzymasz proste rady projektantów dotyczące odnowy mebli, doboru materiałów wykończeniowych i oświetlenia
• poznasz zasady, jakimi rządzi się dobre wzornictwo
• dowiesz się, jak inwestować w sztukę użytkową.


Znak Literanova
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-7168-5

Liczba stron: 304

Znak Literanova

Format: 170X230mm

Cena detaliczna: 54,99 zł

Rok wydania: 2020

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...