Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Odwrotność nieodwzajemnienia

Becky Albertalli

Odwrotność nieodwzajemnienia

6.9

(173 ocen) wspólnie z

20,57

 

Becky Albertalli, autorka, którą pokochały miliony czytelników wraca ze spin-offem zekranizowanego hitu „Simon oraz inni homo sapiens”.

Siedemnastoletnia Molly Peskin-Suso wie wszystko o nieodwzajemnionej miłości. Bez względu na to, ile razy jej siostra bliźniaczka, Cassie, powtarza jej by się ogarnęła, Molly nie może znieść myśli o odrzuceniu. Więc jest ostrożna. Grubaski muszą być ostrożne.

Potem na orbitę Cassie wchodzi śliczna nowa dziewczyna - Mina - i po raz pierwszy cyniczna bliźniaczka Molly jest zakochana. Tymczasem Molly zupełnie, ale to zupełnie przez to nie umiera z samotności - z wyjątkiem tej części, w której jednak umiera. Na szczęście przyjacielem Miny jest słodki hipster, z którym wszyscy starają się ją zeswatać. Jeśli Molly zdoła go poderwać, w końcu przeżyje swój pierwszy pocałunek oraz odzyska siostrę. Jest tylko jeden problem: współpracownik Molly, Reid. Nerd do tego super fan Tolkiena z karnetem na jarmark renesansowy. Absolutnie nie ma mowy, żeby Molly mogła się w nim zakochać. Prawda?

„Odwrotność nieodwzajemnienia” to zabawna i autentyczna powieść o siostrzeństwie, miłości i dojrzewaniu.

Papierowy Księżyc
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-05-31

Liczba stron: 332

Papierowy Księżyc

Format: 13x20 cm

Cena detaliczna: 37,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...