Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Oksa Pollock. Tom 1. Ostatnia nadzieja - audiobook

Anne Plichota, Cendrine Wolf

Oksa Pollock. Tom 1. Ostatnia nadzieja - audiobook

39,90

 

Strzeżcie się! Nadchodzi Pollockmania...
Oksa Pollock ma 13 lat i zawsze myślała, że jest zwykłą nastolatką, aż do pewnego wieczoru gdy wszystko się zmieniło, a jej życie zostało wywrócone do góry nogami...
Trochę zdenerwowana początkiem roku szkolnego w nowej szkole Oksa wywołuje dziwne zjawiska w swoim pokoju. Biurko staje znienacka w płomieniach, a kartony pozostałe po przeprowadzce nagle wybuchają. Dziewczynka zawsze marzyła o tym, żeby zostać ninja, a teraz odkrywa w sobie nadnaturalne zdolności! Zagubiona i przestraszona bardzo dba o to, aby nikt nie poznał jej tajemnicy.
Tego samego wieczoru pojawia się na jej brzuchu zagadkowe Znamię. Wtajemniczona w sprawę babcia, ekscentryczna Dragomira, wyznaje sekret pochodzenia Oksy: rodzina Pollocków pochodzi z Edefii, niewidzialnego świata ukrytego gdzieś na Ziemi. Oksa jest ich Nieoczekiwaną, ich jedyną nadzieją na powrót do domu.
Oksa nigdy już nie będzie taka sama. Mimo pomocy najlepszego przyjaciela, Gusa, z trudem będzie godzić życie zwykłej gimnazjalistki ze swym zdumiewającym przeznaczeniem.

Dzieje tej książki są równie niezwykłe, jak treść. Przygody Oksy Pollock wymyśliły Anne Plichota i Cendrine Wolf. Książka, zyskała natychmiast przychylność młodych czytelników, którzy dzielili się swoim zachwytem z przyjaciółmi. Dzięki nim ta wyjątkowa seria książek odniosła niesłychany sukces.

W zestawie z płytą mp3 znajduje się też kalendarz na rok 2012 oraz smycz Oksa Pollock!
Czyta Anna Dereszowska
Czas nagrania 18 godz 45 min
1 CD mp3

Czarna Owca
Oprawa: Kartonowa Foliowana

ISBN: 978-83-755-4240-0

Format: 135x190mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...