Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Oksa Pollock. Tom 2. Las zabłąkanych

Anne Plichota, Cendrine Wolf

Oksa Pollock. Tom 2. Las zabłąkanych

7.1

(192 ocen) wspólnie z

34,90

 

Uwaga, to druga książka z magicznej serii!
Każdy, kto pozna Oksę, nie obejdzie się już bez niej ani wspaniałej rodziny Pollocków i niezwykłych stworzeń!

Oksa Pollock zawsze myślała, że jest zwykłą nastolatką, aż do pewnego dnia, gdy wszystko się zmieniło, a jej życie zostało wywrócone do góry nogami...
Gus zniknął! Najlepszy przyjaciel Oksy wyparował bez śladu. Na podłodze jednej z klas w St Proximusie, londyńskim koledżu, Oksa odnajduje jego komórkę. W pamięci aparatu zapisane jest niewyraźne zdjęcie jakiejś dziwnie znajomej kobiety. Kim ona jest i co się stało z Gusem?

Dziewczynka jeszcze tego nie wie, ale szukając prawdy, wyjawi starannie ukrywane tajemnice rodzinne. TAJEMNICE NIEBEZPIECZNE. Chcąc uratować przyjaciela, przechodzi do równoległego świata, w którym magia graniczy ze strachem. Śmiertelne próby nie oszczędzą TYCH-KTÓRZY-USZLI. Czy podołają wyzwaniom?

Czy Młoda Najłaskawsza z pomocą uroczych Bzikusków i wrażliwej na zimno Zgadurki znajdzie w porę jedyne wyjście z LASU BEZ POWROTU?
Odpowiedź znajdziesz w tej książce!
Przygody Oksy Pollock wymyśliły Anne Plichota i Cendrine Wolf. Jeszcze przed oficjalnym wydaniem książka zyskała wielkie grono fanów. Dzięki nim ta wyjątkowa seria odniosła światowy sukces. Dołącz do przyjaciół Oksy!

DAJ SIĘ PONIEŚĆ POLLOCKOMANII!
„Niech wszyscy o tym wiedzą, ta powieść jest rewelacyjna, fantastyczna i trzeba niezwłocznie ją przeczytać!”.
librairiesandales.hautetfort.com – Les Sandales d’Empédocle
„Czyżby nowe JK Rowling były Francuzkami?”.
Elle
„Narodziła się Pollockmania”.
Le Point

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-05-09

ISBN: 978-83-755-4353-7

Liczba stron: 488

Format: 135x210mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...