Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Oksa Pollock. Tom 3. Serce dwóch światów

Anna Plichota, Cendrine Wolf

Oksa Pollock. Tom 3. Serce dwóch światów

7.4

(147 ocen) wspólnie z

23,24

 

Uwaga, to trzecia książka z magicznej serii!
Każdy, kto pozna Oksę, nie obejdzie się już bez niej
ani wspaniałej rodziny Pollocków
i niezwykłych stworzeń!

OKSA POLLOCK zawsze myślała, że jest zwykłą nastolatką, aż do pewnego dnia, gdy wszystko się zmieniło, a jej życie zostało wywrócone do góry nogami...
Trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, ulewne deszcze… Ziemia drży w posadach! Pollockowie uciekają z Londynu zalanego rozszalałymi wodami Tamizy. Ruszają na poszukiwanie Portalu wiodącego do Edefii, ich magicznej ziemi ojczystej. Tylko tak mogą przywrócić równowagę na świecie.
Wyprawa ta obfituje w NIEBEZPIECZEŃSTWA. Młoda Najłaskawsza musi sprzymierzyć się z Wiarołomcami, śmiertelnymi wrogami, którzy czyhają na najmniejszą chwilę słabości, by ją zdradzić. Na szczęście Oksa ma wokół siebie życzliwe dusze! Wspaniałą babcię Dragomirę, tatę Pavla, Gusa i wielu innych przyjaciół.
Pokonawszy tysiąc przeszkód, Oksa dotrze do SEKRETNEGO WEJŚCIA do Edefii. Zapłaci za to STRASZLIWĄ CENĘ. I odważy się na skok w nieznane: co czeka ją po drugiej stronie Portalu?
Oksa Pollock podbiła całą Europę! W ciągu kilku miesięcy sprzedano prawie sto tysięcy egzemplarzy książki, a dwadzieścia krajów szykuje się do publikacji przygód Oksy. Na podstawie powieści ma niebawem powstać film.
DAJ SIĘ PONIEŚĆ POLOCKOMANII!

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-10-01

ISBN: 978-83-755-4386-5

Tytuł oryginalny: OKSA POLLOCK. LE COEUR DES DEUX MONDES

Liczba stron: 432

Czarna Owca

Format: 135x210mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Tłumaczenie: Karolina Sikorska

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...