Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Opowieści gwiazdeczki O tym , że Bóg przygotował dla każdego wyjątkowe zadanie

Emilia Litwinko

Opowieści gwiazdeczki O tym , że Bóg przygotował dla każdego wyjątkowe zadanie

10,90

 

Mała Gwiazdka zazdrościła słońcu. Chciała jak ono służyć ludziom, ale wciąż nie dostawała tak ważnych zadań do wykonania. Obserwowała z nocnego nieba rajski ogród, podziwiała wiarę Abrahama, widziała wędrówkę Izraelitów do Ziemi Obiecanej, jednak wciąż czekała na specjalne zadanie, które Bóg jej powierzy…

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy mała Gwiazdka dostanie swoją szansę, i poznać jej dalsze losy, zanurz się w lekturze tego niezwykłego opowiadania!

Opowieści Gwiazdeczki to książka dla starszych przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. W przystępnej formie przybliża historię zbawienia, widzianą oczyma małej Gwiazdki, która swą opowieścią prowadzi dzieci od Edenu przez wydarzenia opisane w Starym Testamencie, narodzenie Jezusa w Betlejem, po Jego śmierć i zmartwychwstanie.

Biblijna podróż śladem Gwiazdki to znakomita przygoda zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Emilia Litwinko to absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków; w 2007 roku została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim „Ja i mój świat”; autorka wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek Opowieści pajączka, Opowieści mrówki, Opowieści kornika, Babcia i Anioł Stróż oraz bloga katolickamama.pl, nieustannie zachwycona miłością – tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną, oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

eSPe
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-748-2825-3

Liczba stron: 52

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 10,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...