Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Organizacja produkcji w przedsiębiorstwie

Brzeziński Marek

Organizacja produkcji w przedsiębiorstwie

6.0

(1 ocena) wspólnie z

49,95

 

Konkurencja produktów światowych oraz skracanie cyklu ich życia skłania przedsiębiorstwa do wprowadzania produkcji nowych wyrobów. Szanse zajęcia właściwej pozycji na rynku producentów mają przedsiębiorstwa, które przygotują swoje zdolności wytwórcze do potrzeb zmieniających się warunków. Niezbędna w takich przedsięwzięciach techniczno-organizacyjnych jest wiedza zaprezentowana w książce w zakresie: - teoretycznych podstaw organizacji produkcji, - modelowania i projektowania organizacji produkcji w konwencjonalnych i nowoczesnych systemach produkcyjnych, - organizacji wdrażania nowej produkcji. Podręcznik przeznaczony jest dla studentów kierunków: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka, Zarządzanie oraz dla kierunków technicznych na politechnikach i uniwersytetach przyrodniczych. Przydatny będzie również dla praktyków przemysłowych, tj. ekspertów firm konsultingowych oraz działów organizacji produkcji i kadry menedżerskiej w przedsiębiorstwach. Zarówno jedna, jak i druga grupa czytelników otrzymuje zbiór niezbędnej wiedzy pozwalającej lepiej zrozumieć zjawiska zachodzące w procesach produkcyjnych w skomplikowanym świecie funkcjonowania przedsiębiorstw teraźniejszości i przyszłości.

Difin
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-764-1994-7

Liczba stron: 290

Format: 16.0x23.0cm

Cena detaliczna: 60,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...