Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ortograffiti z Bratkiem Klasa 1 Czytam, piszę, rysuję Edukacja wczesnoszkolna

Mańkowska Izabela, Rożyńska Małgorzata

Ortograffiti z Bratkiem Klasa 1 Czytam, piszę, rysuję Edukacja wczesnoszkolna

33,42

 

Seria Ortograffiti z Bratkiem występuje w dwóch wersjach: wersji 90 minut i wersji 45 minut. Wersja 90 minut (dotychczasowa) jest przeznaczona dla tych nauczycieli, którzy prowadzą 2 godziny zajęć korekcyjno-kompensacyjnych lub dydaktyczno-wyrównawczych w tygodniu w danej grupie, zaś wersja 45 minut dla tych, którzy prowadzą 1 godzinę takich zajęć w tygodniu

Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 45 minut. Klasa 1.

Zeszyt ćwiczeń dla dzieci wymagających dodatkowego wsparcia w nauce czytania i pisania jeden na cały rok szkolny. Ćwiczenia zawarte w zeszycie pomagają w wielozmysłowy sposób poznawać i utrwalać litery, składać je w wyrazy i zdania.

Na dany rok szkolny przewidziano 1 zeszyt ćwiczeń oraz karty pracy. Polecamy zakup całego zestawu Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 45 minut. Klasa 1. Zestaw. Zawiera on komplet materiałów do pracy z uczniem i gwarantuje kompleksowe zastosowanie Metody Ortograffiti z Bratkiem.

Metoda Ortograffiti:
wspomaga naukę czytania i pisania,
rozwija kompetencję czytania ze zrozumieniem,
wspomaga rozwój społeczno-emocjonalny,
pomaga w rozwijaniu koncentracji,
pomaga w adaptacji dziecka w szkole.

Jest ona przeznaczona do prowadzenia zajęć zarówno przez nauczycieli, jak i terapeutów oraz pedagogów podczas zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych, opiekuńczo-wychowawczych, a także podczas terapii pedagogicznej.

Przyjazna i zabawna postać Bratka motywuje do rozwiązywania zadań.

Operon
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-819-7288-8

Liczba stron: 120

Format: 20.5x28.5cm

Cena detaliczna: 40,20 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...