Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Osobisty dziennik biegacza Dopasuj plan treningowy i ciesz się postępami!

Galloway Jeff

Osobisty dziennik biegacza Dopasuj plan treningowy i ciesz się postępami!

6.0

(2 oceny) wspólnie z

29,90

 

Osobisty dziennik biegacza. Dopasuj plan treningowy i ciesz się postępami!
Bieganie jest sportem idealnym. Nie wymaga kosztownego sprzętu ani wypraw do ośrodka sportowego. Biegania nie trzeba się uczyć miesiącami. Biegać można samotnie, z przyjaciółką lub w grupie. Niezależnie od celu treningowego bieg poprawia samopoczucie, zwiększa odporność i daje dużą satysfakcję. Nawet sport idealny wymaga jednak przemyślanego podejścia. To, że nie musisz zatrudniać trenera, nie oznacza, że możesz bezkarnie zrezygnować z planu treningowego. Jego brak grozi wyczerpaniem, niepotrzebnym bólem czy kontuzją — a to odbiera radość płynącą z biegu.

Dzięki tej książce przygotujesz swój własny, dostosowany do swoich potrzeb program treningu. Znajdziesz tu praktyczny dziennik biegowy, zawierający mnóstwo pożytecznych wskazówek i tabel, które po uzupełnieniu posłużą Ci jako znakomite źródło danych do analizy. Przekonasz się, jak bardzo motywująco działa śledzenie własnych postępów. Teraz łatwiej unikniesz kontuzji, zwiększysz swoją wydolność i tempo biegu. Dowiesz się, jak wykonać test „magicznej mili” Gallowaya, który służy do prognozowania rezultatów i pozwala wyznaczyć bezpieczne tempo na długie dystanse.

Nauczysz się wykonywania ćwiczeń doskonalących postawę biegową. Za pomocą dziennika treningowego zaplanujesz długie biegi, ćwiczenia techniczne, sesje szybkościowe oraz dni odpoczynku. Biegaj lepiej i:
zapomnij o dolegliwościach typowych dla biegaczy
wyznaczaj najwłaściwsze dla siebie tempo treningowe
posługuj się strategią Run Walk Run

Septem
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-3829-6

Liczba stron: 184

Format: 145x210mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...