Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Osobowość plus dla małżeństw jak zrozumieć siebie i osobę, którą kochasz

Florence Littauer

Osobowość plus dla małżeństw jak zrozumieć siebie i osobę, którą kochasz

5.0

(2 oceny) wspólnie z

37,67

 

Czy zachowanie twojego współmałżonka nie przyprawia cię czasem o dreszcze?
Ona pragnie mieć więcej luzu.
On - więcej pomagać innym.
Dla niej piętnaście minut spóźnienia to wciąż punktualność.
Dla niego - przyjście na czas to już spóźnienie.

Oboje postępujecie i patrzycie na świat w różny sposób, co nie znaczy, że tylko jedno z was ma rację. Jako ekspert w dziedzinie zdrowia emocjonalnego i ludzkich charakterów, Florence Littauer wykazuje, że dzielące was różnice są po prostu wynikiem różnych typów waszych osobowości.

Osobowość plus dla małżeństw pomoże ci rozwiązać wiele konfliktów w waszym związku i docenić to, co niepowtarzalne w twoim partnerze
i w tobie samym! Wykorzystując swoje sprawdzone zasady z Osobowości plus oraz wnikliwe przykłady z życia innych małżeństw, Littauer oferuje mężom i żonom:
- Test na określenie własnego typu osobowości
- Przegląd dominujących cech charakterystycznych dla każdego typu osobowości
- Sposoby rozwiązywania ostrych konfliktów między małżonkami
- Wiedzę o tym, czego możesz się spodziewać, gdy poślubisz ten sam typ osobowości, typ przeciwstawny lub typ dopełniający

Nie obrażajcie się na dzielące was różnice, lecz próbujcie je zrozumieć i docenić. Pozwólcie sobie nawzajem być takimi, jakimi was stworzył Bóg, oraz wzajemnie się zachęcajcie, wykorzystując do tego Osobowość plus dla małżeństw.

Logos
Oprawa miękka

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-634-8838-3

Tytuł oryginalny: Personality plus for couples

Liczba stron: 254

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 51,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...