Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Czworo przeciw ciemności Książkowa gra RPG dla jednej osoby

Andrea Sfiligoi

Czworo przeciw ciemności Książkowa gra RPG dla jednej osoby

6.3

(6 ocen) wspólnie z

20,87

 

Niesamowita przygoda, klimatyczne ilustracje i możliwość rozgrywki solo sprawiają, że Czworo przeciw ciemności to idealny tytuł dla wszystkich tych, którzy chcą stworzyć swoją własną przygodę!

Każda rozgrywka jest inna, to Ty tworzysz świat, generując losowo korytarze i ich zawartość. Realizuj misje, wchodź w interakcje ze stworzeniami napotkanymi w ciemności i niech Twoje czyny będą opiewane w pieśniach.

Prowadzisz drużynę czworga śmiałków, którzy eksplorują rozległe podziemia, wygenerowane za pomocą rzutów kością, by wytępić ukryte tam bestie i przeżyć, wracając z należną im chwałą oraz złotem i artefaktami. Z misji na misję twoi bohaterowie będą coraz potężniejsi, zdobywając doświadczenie i ekwipunek. Ich zadaniem jest pokonać okrutnego władcę podziemi lub zginąć bohaterską śmiercią.

Gra Czworo przeciw ciemności powstała z myślą o rozgrywce jednoosobowej: tylko ty i drużyna twoich bohaterów kontra generowane losowo podziemne korytarze, pełne wyzwań i tajemnic. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w zabawie wzięło udział więcej osób. Istnieją dwa dodatkowe warianty: kooperacyjny oraz narracyjny – stworzony z myślą o początkujących graczach i dzieciach.

By zgłębić się w ten fantastyczny świat pełen przygód, poza książką, potrzebujesz tylko jednej sześciennej kości do gry, ołówka i kartki papieru, około godziny wolnego czasu oraz wyobraźni

Foxgames
Zintegrowana

ISBN: 978-83-280-8626-5

Liczba stron: 144

Format: 15.0x21.0cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...