Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Papierowi Bohaterowie

Grzegorz Koczjark

Papierowi Bohaterowie

37,00

 

Trzymasz książę, która składa się z dwóch niezależnych wątków/akcji. Wspólnym mianownikiem jest tutaj postać głównego bohatera.
Książka jest na pewno inna niż wszystkie, które dotychczas czytałeś.

Watek kryminalny
Kryminał którego akcja toczy się na greckiej wyspie. Ginie człowiek, a główny bohater wraz z policją próbuje znaleźć mordercę wśród gości hotelowych. Dzięki temu, że mieszka w tym hotelu ma stały kontakt z innymi gośćmi, co ułatwia szukanie zabójcy. Jest kilka zwrotów akcji i dodatkowych zagadek.
Czytelnik może typować mordercę wśród ograniczonej liczby osób będących w hotelu. Czy czytelnik zgadnie, kto jest winny? To jednak nie wszystko, bo czeka go jeszcze niejedno zaskoczenie i niespodziewane zakończenie, które będzie miało ciąg dalszy – to zbrodnia doskonała.

Wątek sensacyjny, dokumentalny, fantastyczny?
Powyżej wymieniłem trzy kategorie, ale tak naprawdę muszę pisać, że jest to fantastyka. Kto uwierzy, że wszystko dzieję się naprawdę, ale w świecie równoległym?
Jako czytelnik możesz kiedyś znaleźć jeden z artefaktów i przekonać się, że to co opisuję to prawdziwe wydarzenia.
Jeśli czytasz, oglądasz filmy lub grasz to wspierasz papierowych bohaterów – moc uzyskują dzięki nam ludziom. Dlaczego im to potrzebne? Bo oni walczą (grają) o nasz świat.
Spotkasz tu wielu dziwnych wrogów, artefakty, dowiesz się o ciągu Fibonacciego , złotej liczbie i innych ciekawych rzeczach. A wiec, że to nie wszystko – to początek.

Co cię spotka, czytając książkę? To już zależy od Twojej wyobraźni, ale zapewniam dużo przygód.

Ludzi można ogólnie podzielić na cztery kategorie:
1. Tych, którzy uwierzą i się zaangażują
2. Tych, co uwierzą, ale nie będą się w nic angażować
3. Tych, co będą chcieli zdobyć te przedmioty (artefakty) do własnych celów i korzyści
4. Tych, co będą chcieli te przedmioty (artefakty). aby je zniszczyć ze strachu przed nowym
Książka jest adresowana do pierwszej, drugiej i trzeciej grupy.

Swego czasu dużo czytałem głównie książek sensacyjnych i kryminalnych różnych autorów. Najbardziej lubiłem Joe Alexa, Alistera McLeana, Agata Christie, Fryderyka Forsytha, Dawida Morella i wielu innych. Stąd też pomysł, aby bohaterowie książek powołali swój świat i walczyli w nim z innymi przeciwnikami. Wyszło trochę inaczej (prawa autorskie), a nawet lepiej więc zapraszam do lektury.
Myślisz że wszystko już było? Niestety mylisz się i to bardzo.

Krajczok Grzegorz
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-963-2100-8

Liczba stron: 320

Format: 150x210mm

Cena detaliczna: 37,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...