Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pasierbica gangstera Sacrificio Tom 3

Magoska-Suchar Monika

Pasierbica gangstera Sacrificio Tom 3

7.1

(83 ocen) wspólnie z

25,62

 

„Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio” to ostatni tom bestsellerowej mafijnej serii romansów Moniki Magoski-Suchar. Przygotuj się na emocjonujący finał! Miłość Chiary i Fabia przetrwała niewyobrażalne próby. Wydaje się, że pełna bólu i niebezpieczeństw droga doprowadziła ich wreszcie do miejsca, w którym mogą cieszyć się wspólnym szczęściem i spokojem. To jednak tylko pozory. Półtora roku po dramatycznych wydarzeniach na Sardynii małżonkowie mieszkają w Rzymie, a polityczna kariera Fabia rozwija się w zawrotnym tempie. Chiara zmaga się jednak z ciężką depresją po poronieniu, do którego doprowadziła próba otrucia kobiety. Mimo starań i doskonałej opieki medycznej nie może ona zajść w drugą ciążę. Zdesperowana, decyduje się zasięgnąć porady wróżki. Tajemnicza Lady O. zachęca ją do udziału w magicznym rytuale. Jeśli Chiara się na niego zdecyduje, ceną za narodziny dziecka będzie dla niej złożenie siłom nadprzyrodzonym ofiary… Czy jest gotowa na takie poświęcenie? Tymczasem wrogowie nie przestają knuć. Przebywająca w więzieniu Giulia wprowadza w życie plan, którego celem jest odrodzenie rodu Candeloro. Przejęcie władzy na wyspie planuje również Flavio Russo, który wypowiada wojnę Fabiowi. Czy dla tej pary zaświeci w końcu słońce? „Pasierbica gangstera. Tom 3. Sacrificio” to propozycja dla wszystkich wielbicieli kontrowersji, pikantnych historii i mrocznych, odważnych romansów. Spodoba się fanom opowieści o miłości łączącej ludzi z różnych światów.

Niegrzeczne Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-832-1159-6

Liczba stron: 384

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...