Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Perły koloru atramentu

Boski Vito

Perły koloru atramentu

9.0

(24 ocen) wspólnie z

23,72

 

Setki przeczytanych książek i tysiące usłyszanych głosów przekształciło się w setki tysięcy zapisanych słów, z których wyłącznie wybrane myśli i tylko przemyślane zdania zostały zamieszczone w tomie "Perły koloru atramentu". W tej książce żaden z wierszy nie jest przypadkowy, a każdy kolejny rozdział wyłania się z poprzedniego jak etapy naszego życia. Na każdym z nich my będziemy mieli czego się nauczyć i ani jeden nie pozostawi nas obojętnym.

Osiemdziesiąt dziewięć wierszy. Wszystkie bez wyjątku były korygowane niezliczoną ilość razy, aż wyewoluowały w swoją ostateczną wersję i trafiły na strony książki.

Pięć rozdziałów. W każdym z nich ujrzymy własne zwycięstwa i porażki, szczyty i przepaści, wiarę i zwątpienia, zimę rozpaczy oraz wiosnę pięknych nadziei.

Dziesięć tysięcy słów, pomiędzy którymi odpowiedzi, odpowiedzi na pytania, które nam nie dają spokoju: miłość, przyszłość, ból, wiara, piękno, śmierć i walka, to co ma znaczenie, czego szukamy i przed czym się chowamy. Znajdziemy tu dwie strony medalu.

To książka o tym, co chce powiedzieć nam życie na każdym z jego etapów. Ponadczasowe prawdy i szczere słowa. Wiersze o tym, co trzyma nas w napięciu i nie daje w nocy spać.

Została ona zaprojektowana jak lustro, na stronach którego zobaczycie siebie, kimkolwiek jesteście, gdziekolwiek żyjecie, czegokolwiek chcecie.

Po Godzinach
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-665-4609-7

Liczba stron: 212

Format: 15.0x21.0cm

Cena detaliczna: 29,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...