Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Piękna na zawsze

Sophie Uliano

Piękna na zawsze

6.0

(1 ocena) wspólnie z

30,40

 

Kiedy czasem zerkasz w lustro, czy widzisz zupełnie obcą osobę? Czy kasujesz każde nowe zdjęcie, ponieważ brak ci dawnego blasku? Czy kiedykolwiek bezskutecznie próbowałaś zmienić coś w swoim wyglądzie zewnętrznym? A może czujesz się jak uczestnik z góry skazanej na porażkę bitwy o promienna urodę? Jeżeli odpowiedziałaś „tak” przynajmniej na jedno z tych pytań, zajrzyj do tej książki.
Sophie Uliano, guru urody i autorka bestsellerów z listy New York Timesa, przedstawia skuteczne rozwiązanie mogące zrewolucjonizować sztukę dbania o urodę. Dowiedz się jak wyglądać na wypoczętą i promienną bez bolesnych godzin spędzonych w gabinecie chirurga plastycznego czy stosowania szkodliwych kremów bądź balsamów.
W tej książce znajdziesz holistyczny program obejmujący żywienie, pielęgnację ciała i metody na odzyskanie młodości, takie jak joga, techniki oddechowe czy detoks. Otrzymasz sprawdzone informacje o komercyjnych i naturalnych produktach do pielęgnacji osobistej. Będziesz również mogła łatwo i małym kosztem samodzielnie wykonać kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała. Poznasz także wiele przepisów kulinarnych na potrawy, które wzmocnią Twój organizm i odbudują skórę od środka. Dzięki prostym ćwiczeniom odzyskasz prawidłową postawę, pewność siebie i zaczniesz czerpać prawdziwą radość z każdego dnia.
Wszystkie te informacje Autorka zebrała w innowacyjnym 30-dniowym programie „Piękna na zawsze”, w którym radzi czytelniczkom jak za pomocą codziennych rutynowych działań być piękną nie tylko na sześć miesięcy, czy na rok, ale na zawsze!
Promienna i atrakcyjna każdego dnia.

Vital
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-642-7899-0

Tytuł oryginalny: Gorgeous for Good

Liczba stron: 408

Format: 16.5x24.0cm

Cena detaliczna: 49,40 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...