Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Piękne ciało

Christie (C.J.) Daugherty

Piękne ciało

7.3

(98 ocen) wspólnie z

18,50

 

Kluczem do sukcesu jest dobra analiza dowodów.

Młoda studentka prawa – Naomi Scott – zostaje zastrzelona bez świadków. Rozwiązania tej zagadki podejmuje się reporterka kryminalna Harper McClain. Kobieta nie może pozbyć się wrażenia, że zna skądś ofiarę.

Podczas dochodzenia, policja podejrzewa trzech mężczyzn. Zdaniem mundurowych zbrodni mógł dopuścić się były chłopak z kryminalną przeszłością, właściciel baru lub syn prokuratora generalnego, z którym Naomi spędzała ostatnio sporo czasu. Każdy z nich jednak twierdzi, że kochał ją tak mocno, że nie byłby w stanie skrzywdzić.

Rozwiązanie zagadki może zaważyć na tym, czy Harper nie straci pracy.
Kto w całej tej sprawie kłamie? W jakich okolicznościach przyszło się spotkać kobietom w przeszłości?

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-04

ISBN: 978-83-801-5736-1

Tytuł oryginalny: A Beautiful Corpse

Liczba stron: 400

Format: 13.5x21.0cm

Cena detaliczna: 36,99 zł

Kanał Autorki w serwisie YouTube

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Zygmunt Czekocki

"Chcę wiedzieć kim była ta dziewczyna. Jeśli była taka idealna, to w jaki sposób skończyła martwa na ulicy o drugiej nad ranem?"

W spokojnym miasteczku zostaje postrzelona młoda studentka. Sprawą zaczyna interesować się Harper McClain. Głównym motywatorem do rozwiązania całej sprawy jest dla niej utrzymanie pracy. Każdy ma swoje tajemnice, emocje. Bardzo dobrze zostały zbudowane postaci. Ludzie z krwi i kości.
Powieść dynamiczna, wciągająca. Rozwija się od samego początku, nie musimy czekać do połowy powieści.
Mateusz Nakieł

Kobieta rozwikła zagadkę?

Nie, żebym był negatywnie nastawiony do kobiet. Co to, to nie. Aczkolwiek uważam, że w takiej powieści idealnie sprawdzić może się mężczyzna jako glina. A tutaj co mamy? Kobietę i to na dodatek dziennikarkę. Dałem jednak szansę autorce, by sprawdzić czy trafnie uda jej się poprowadzić fabułę. Całość przypadła mi do gustu.
Piękne ciało - to powieść kompletna. Trzyma w napięciu i wprowadza czytelnika w mroczną historię studenckiego życia.
Matylda Stachura

Thriller

Niezła zagadka do rozwiązania. Książkę czyta się w emocjach, to mogę Wam zagwarantować. Ostatnio każdy wolny wieczór poświęcałam na zagłębienie się w lekturze. Wprowadzony klimat grozy do powieści, zdecydowanie przypadł mi do gustu. Do połowy miałam swojego jednego kandydata na mordercę, a od polowy moje typy uległy zmianie. I finalnie dopiero w ostatnich stronach udało mi się domyślić przebiegu.
Strasznie irytują mnie powieści, w których nie jestem w stanie kompletnie domyślić się zabójcy lub motywu zbrodni. Uważam, że takie książki powinny zawierać także element rozwijający.
Piękne ciało, to jak dla mnie pozycja warta uwagi.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...