Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pierwsze solo Tom 2

Maddie Ziegler

Pierwsze solo Tom 2

5.0

(1 ocena) wspólnie z

29,99

 

Dalsze przygody zakochanej w tańcu Harper, którą poznaliśmy w pierwszej części trylogii – Wielka próba. Harper otrzymuje propozycję od swojej nauczycielki angielskiego – rolę taneczną w przedstawieniu Mała Syrenka. Ponieważ ma zatańczyć solówkę, zgadza się natychmiast. Również w szkole tańca trwają próby solówek wszystkich dziewczyn. Jedna z nich będzie miała szanse zatańczyć przed szerszą publicznością. Harper jest obciążona obowiązkami. W całym zabieganiu zapomina o kilku dość istotnych kwestiach: że taniec to nie tylko perfekcyjne kroki, idealne piruety, ale też emocje, które ma wyrazić i zachwycić nimi publiczność; zaniedbuje siostrę Hailey, która chciałaby mieć własny kanał na YouTubie; mija się z przyjaciółką Lily, która również jest w DanceStarz. Podczas przygotowań do Małej Syrenki Harper przeżywa zauroczenie swoim kolegą, z którym gra na scenie, Drew. Różne okoliczności sprawiają, że Harper nie mówi swojej nauczycielce tańca, Vanessie, że bierze udział w przedstawieniu. Do czasu, aż okazuje się, że właściwie w tym samym terminie Vanessa organizuje ostateczne przesłuchanie dla całej grupy z DanceStarz, podczas którego ma wybrać solistkę.
Maddie Ziegler ma dopiero 16 lat, a jest już znaną na całym świecie tancerką. Popularność zdobyła, kiedy piosenkarka Sia zaangażowała ją jako tancerkę w swoim teledysku. Jej książki opowiadają o miłości do tańca.

Wilga
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-6088-3

Tytuł oryginalny: The callback

Liczba stron: 240

Format: 13.5x20.2cm

Cena detaliczna: 29,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...