Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Plan nieidealny

Anna Szubert

Plan nieidealny

26,93

 

Czy potrzebujecie kolejnej historii o fake datingu? TAK. Czy to jest opłacalna inwestycja? TAK. Czy warto? TAK. Czy warto wydać na to (nie aż tak) ogromne pieniądze? TAK.

Kiedy Emily Johnson dowiaduje się, że chłopak ją zdradza, kompletnie się załamuje. Niedługo potem pojawia się na imprezie, podczas której jest świadkiem wymiany czułości między jej byłym Mattem i jego nową dziewczyną. Emily nie pozostaje nic innego, jak wypłakać się swojej najlepszej przyjaciółce Kate… Przynajmniej do czasu.

Podczas pisania wiadomości Emily wpada na przystojnego, ale bardzo złośliwego nieznajomego, który przypadkiem wylewa na nią piwo. Chwilę później, gdy Emily jest zmuszona skonfrontować się z Mattem, Chase (bo tak ów nieznajomy ma na imię) ratuje sytuację, podając się za jej nowego ukochanego. Dziewczyna początkowo jest na niego wściekła, ale następnego dnia wpada na genialny pomysł. Zawiera z Chase’em układ – on zostanie jej udawanym chłopakiem, a w zamian za to ona będzie pilnować jego młodszej siostry, gdy Chase będzie chciał wyjść z domu. Tylko że – jak to w takich historiach bywa – młodzi zaczynają się w sobie zakochiwać… nie wiedząc jeszcze, że pewne osoby z ich najbliższego otoczenia mogą stanąć im na drodze.

Anna Szubert (ur. 1999) – studentka psychologii, która właśnie kończy swoją pracę magisterską. Kocha grać w planszówki, oglądać w kółko te same seriale i czytać historie kryminalne. Gdyby miała przed sobą tylko jedną godzinę życia, spędziłaby ją na jedzeniu sushi i oglądaniu „Przyjaciół” (zapomnijmy na chwilę, że każdy odcinek widziała już mniej więcej pięć razy). Jej wattpadowy pseudonim itsmysandwich, gdzie „Plan nieidealny” znalazł grono oddanych fanów, nawiązuje do jednej z jej ulubionych scen z tego sitcomu.

Prószyński Media
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-8352-247-0

Liczba stron: 328

Cena detaliczna: 45,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...