Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Plan pozytywnego działania

Napoleon Hill

Plan pozytywnego działania

29,00

 

Najdłuższa podróż zaczyna się od pojedynczego kroku. Pierwszy krok w kierunku doskonalenia siebie jest tak prosty jak otwarcie tej książki, przewrócenie kartki, by odnaleźć datę rozpoczęcia marszu w kierunku wytyczonego celu. Wszystkim, którzy pragną przemienić swe marzenia i nadzieje w rzeczywistość, N. Hill zapewnia nieocenioną inspirację i motywację na każdą porę dnia, każdy dzień miesiąca i każdy miesiąc roku.

Napoleon Hill uważał, że aby pomóc czytelnikowi w najlepszy sposób skorzystać z zawartych w jego książkach intelektualnych zasobów, nie wystarczy powiedzieć mu, co ma zrobić, lecz jak to zrobić.

[fragment]
Zasady zdobywania sukcesu, które Hill uczynił nieśmiertelnymi w swych poczytnych książkach, wytrzymały próbę czasu, ponieważ dają się zrealizować. Autor nie powiedział nam po prostu co robić; wyjaśnił nam jak to robić. Ludzie na całym świecie zgromadzili wielkie majątki i zdobyli prawdziwe bogactwa życia, stosując jego filozofię sukcesu.
(…) W niniejszej książce zebraliśmy 365 cytatów, epigramów i haseł motywacyjnych Napoleona Hilla – po jednym na każdy dzień roku – i podzieliliśmy je na kategorie, które naszym zdaniem mogą być najbardziej przydatne. Następnie każdy z cytatów zinterpretowaliśmy i przeanalizowaliśmy, trzymając się filozofii Napoleona Hilla, a także zaproponowaliśmy sugestie i zalecenia dla wdrażania idei zawartych w tych przesłaniach.

Studio Emka
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-644-3789-2

Tytuł oryginalny: Positive action plan

Liczba stron: 300

Format: 115x180mm

Cena detaliczna: 29,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...