Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Planer językowy. Hiszpański. Czas na konwersacje

Joanna Ostrowska

Planer językowy. Hiszpański. Czas na konwersacje

29,30

 

Planuj i mów po hiszpańsku!

Planer językowy. Hiszpański Czas na konwersacje to propozycja dla osób, które chcą poprawić umiejętność mówienia po hiszpańsku i nabrać językowej płynności. Materiał dostosowany jest do osób średniozaawansowanych, na poziomie A2-B2, które chcą bez trudu rozpoczynać rozmowę oraz zabłysnąć znajomością hiszpańskiego w szerszym gronie. Metoda wiecznego kalendarza pozwala rozpocząć naukę języka w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na konkretną datę.

Planer językowy to gwarancja, że twoja motywacja do nauki nie osłabnie!

Słownictwo i gramatykę poznasz przy okazji planowania codziennych spraw, a dzięki sprytnemu systemowi powtórek przećwiczysz i zapamiętasz nowy materiał raz na zawsze. Już dzisiaj rozpocznij rok regularnej nauki języka hiszpańskiego! Skończ z wymówkami i nie czekaj na nowy tydzień, rok czy specjalną okazję. Nauka wejdzie ci w nawyk i szybko rozwiąże twój język, pozwalając na swobodną komunikację po hiszpańsku.

Podział na małe porcje materiału przeznaczone do codziennej nauki sprzyja przyswajaniu materiału i szybszemu zapamiętywaniu. Podręczny format planera pozwala zabrać go ze sobą wszędzie i ułatwia korzystanie z niego w każdej wolnej chwili – w drodze do szkoły czy pracy, w domu, w podróży.

Dopasuj planer do własnych potrzeb w strefie wolnej twórczości - pisz pamiętnik, opowiadania i rysuj mapy myśli. Korzystaj ze strefy geograficzno-kulturowej – zbieraj inspiracje, zapisuj ciekawostki oraz terminy spotkań. Sprawdź nowoczesną metodę nauki, motywuj się, realizuj językowe cele krok po kroku i obserwuj efekty!

Planer językowy. Hiszpański Czas na konwersacje to:

  • nauka języka hiszpańskiego na poziomie A2-B2
  • roczny plan językowy
  • możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie
  • podział na układ tygodniowy i miesięczny
  • słownictwo i gramatyka
  • potrójny system powtórek
  • testy sprawdzające znajomość materiału
  • cytaty i hasła motywujące
  • strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli)
  • strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje)
  • pomoc w określeniu celów językowych i realizacji

Edgard
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-67219-74-7

Liczba stron: 256

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...